HOME

Main navigation
Modele
911
Panamera

Zaufaj naszym ekspertom z Autoryzowanego Serwisu Porsche

Nie tworzymy zwykłych pojazdów. Każde Porsche, niezależnie od modelu, to zaawansowany technologicznie samochód sportowy, którego obsługa i naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy. Korzystając z usług Autoryzowanego Serwisu, masz pewność, że powierzasz swoje Porsche ekspertom.

Twoje korzyści

Kontakt

Umów się do Autoryzowanego Serwisu Porsche.

Zostaw nam swój adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

Dane kontaktowe

Informacje o pojeździe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o w celu realizacji działań marketingowych.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych autoryzowanym dealerom marki Porsche w celu realizacji działań marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Volkswagen Group Polska sp. z o.o. oraz autoryzowanych dealerów marki Porsche za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o. i autoryzowanych dealerów marki Porsche przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia z Państwem kontaktu, a także w celach marketingowych w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody w tym zakresie. Dane będą udostępniane autoryzowanym dealerom marki Porsche: Porsche Centrum Poznań, ul. Warszawska 67 oraz Porsche Centrum Warszawa, ul. Połczyńska 111 - Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Połczyńska 118A, Porsche Centrum Katowice, ul. Kochłowicka 103, Porsche Centrum Sopot, al. Niepodległości 956, Porsche Centrum Wrocław, al. Karkonoska 54 - Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c w celu skontaktowania się z Państwem i umożliwienia odbycia jazdy testowej. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dealerzy Porsche w Polsce

Dane kontaktowe