Porsche Macan w leasingu od 2400 zł netto/miesiąc*

*Oferta dostępna w salonach Porsche u Indywidualnego Opiekuna Klienta Porsche Financial Services. Oferta dla przedsiębiorców na wybrane wersje modelu Porsche Macan przygotowana przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. Z o.o. oddział w Polsce. Szczegółowe warunki określone są w umowie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Umów się na spotkanie w Porsche Centrum
Napisz e-mail | Zadzwoń Napisz e-mailZadzwoń

Pozostałe SUV-y mogą się z nim równać tylko ceną.


Oto prawdziwy sportowiec. Porsche Macan- ekskluzywny SUV stworzony z myślą o kierowcach, którzy cenią sportowe emocje i dużą przestrzeń.

Teraz w nowej ofercie jest dostępny bardziej niż kiedykolwiek.

Jeżeli chcesz poznać jego wnętrze zostaw swoje dane i umów się na jazdę próbną z Doradcą Porsche Centrum.

Sprawdź cenę Skontaktuj się z doradcą

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z Doradcą w Porsche Centrum.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Połczyńska 118A - Porsche Centrum Poznań, ul. Warszawska 67, Porsche Centrum Warszawa, ul. Połczyńska 111 albo Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c - Porsche Centrum Katowice, ul. Kochłowicka 103, Porsche Centrum Sopot, al. Niepodległości 956, Porsche Centrum Wrocław, Al. Karkonoska 54 w zależności od tego, które Porsche Centrum wybrali Państwa jako preferowane do podjęcia z Państwem kontaktu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych w celu skontaktowania się z Państwem i udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie. Państwa dane osobowe zostaną udostępnione do importera samochodów marki Porsche Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Krańcowa 44 wyłącznie w celach statystycznych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Skonfiguruj swoje Porsche Macan
Wybierz model.