HOME

Main navigation
Modele

Motorsport i imprezy

Porsche Parade

Porsche Parade 2016

Porsche Parade 2016

Niekontrolowany dreszcz emocji, tysiące szlachetnych koni mechanicznych, bezkompromisowe osiągi, legendarne piękno – kultowa marka szos i torów wyścigowych w wielkiej gali! Porsche Parade to znakomita coroczna impreza dla fanów czterech kółek w najlepszym możliwym wydaniu. Dziesiątki aut ruszają w trasę, wzbudzając zachwyt i zapierając dech w piersiach!

Zapraszam do zapisywania się na tegoroczną edycję!

Czytaj więcej

Snow & Ice Levi

Winter Driving Experience - Wypełnij swoje przeznaczenie i dołącz do teamu Porsche!

Winter Driving Experience - Wypełnij swoje przeznaczenie i dołącz do teamu Porsche!

Porsche Snow & Ice to niepowtarzalna okazja odbycia jazd testowych pod okiem kadry wykwalifikowanych instruktorów. Nie ma lepszych warunków do rozwijania umiejętności prowadzenia samochodu, doskonalenia swoich reakcji oraz identyfikacji i przesuwania własnych limitów niż zajęcia praktyczne.

Zapraszamy na nową edycję!

Czytaj więcej

Porsche Driving experince

Driving driving experience 2016 - Porsche On Track

Porsche On Track

W Porsche zawsze stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Nasi inżynierowie każdego dnia dokonują cudów, coraz wyżej stawiając poprzeczkę – przede wszystkim konkurencji. Tym, co się jednak liczy najbardziej, jest sportowa dusza, która napędza każdy z samochodów Porsche.

Poczuj i zrozum ją na torze wyścigowym Istanbul Park!

Czytaj więcej

Porsche Club Poland

Porsche Club Poland

Zapisz się do Porsche Club Poland i dziel się emocjami

Klub pomoże Ci jeszcze bardziej rozwinąć pasję do Porsche, poznać historię legendy, zgłębiać techniczne aspekty aut z Zuffenhausen i wymieniać się wiedzą i doświadczeniami (Muzeum Porsche, prezentacje nowych modeli dla klubowiczow, Parada Porsche, testy nowych aut przy wsparciu Porsche AG).

Przejdź do strony

Społczeność Porsche

Ładowanie