HOME

Main navigation
Modele
911
Panamera

Winter Driving Experience

Niezależnie od warunków duch Porsche pozostaje ten sam. Tak samo nieugięty jak duch jego kierowcy. Zmierz się z podbiegunową zimą w fińskim Levi i przełam kolejne bariery.

treningowy stworzony na zamarzniętych jeziorach. W Porsche to Ty dyktujesz warunki. Nie cofasz się przed niczym. Mierzysz się z tym, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe. Jazda po śniegu i lodzie, drift, panowanie nad samochodem w poślizgu… A wszystko to jeszcze przy minusowych temperaturach. W ten sposób właśnie pokonuje się kolejne ograniczenia. Sprawdza siebie oraz możliwości samochodu.

W specjalnym zimowym ośrodku Porsche przekonasz się, jak w ekstremalnych warunkach radzą sobie różne modele Porsche – od Porsche 911 Carrera S, przez Porsche 911 Carrera 4S oraz Porsche 911 Turbo po Porsche Panamerę. A wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy pomogą Ci pokonać najostrzejszą zimę podczas największej przygody Twojego życia.

Porsche Snow & Ice. Dla tych, których nie zmrozi szybkość. Którzy chcą przełamać lody, przetestować swoje granice i przeżyć przygodę swojego życia

Galeria dla uczestników eventu

Społczeność Porsche

Ładowanie