Z definicji niedefiniowalne.

Nowe Porsche Panamera Sport Turismo.

Rodzinny?

Łączenie skrajności wymaga odwagi, ale daje oszałamiające rezultaty. Bagażnik o pojemności do 520 litrów oraz układ miejsc 4 + 1 sprawiają, że Porsche Panamera Sport Turismo doskonale odpowiada na wyzwania codzienności.

Miejski?

Na ulicach naszych miast możesz zobaczyć wiele tak podobnych do siebie modeli samochodów. Są też te, których po prostu nie można przeoczyć. Porsche Panamera Sport Turismo zawdzięcza to charakterystycznej sylwetce, nawiązującej do ikonicznego modelu Porsche 911. Ma w sobie też coś intrygującego… coś niedefiniowalnego.

Sportowy?

Najwyższe osiągi Porsche Panamera Sport Turismo zapewnia, w zależności od modelu, silnik V6 turbo, V6 biturbo lub V8 biturbo. Ośmiobiegowa skrzynia Porsche Doppelkupplung gwarantuje dynamikę jazdy, jakiej oczekujesz po samochodzie stworzonym na torze wyścigowym.

Z definicji niedefiniowalne.

Nowe Porsche Panamera Sport Turismo.
Next
Back

Z definicji niedefiniowalne.

Nowe Porsche Panamera Sport Turismo.

Z definicji niedefiniowalne.

Nowe Porsche Panamera Sport Turismo.

Race Force One -
Mistrzostwo.

Circuito de Navarra, Hiszpania / Warszawa, Polska

Misja: nieustanne odkrywanie nowych kierunków, tworzenie nowych doświadczeń, zmiana spojrzenia oraz wyznaczanie nowych celów i wyzwań.

Postać

Radzimir Dębski, czyli JIMEK, niezwykle utalentowany kompozytor z ogromnym apetytem na niekonwencjonalne eksperymentowanie. Talent, w którego żyłach pulsuje muzyka. Zapalony miłośnik samochodów sportowych, który posiada licencję kierowcy wyścigowego. Kto więc – jak nie JIMEK – lepiej nadawałby się do przeprowadzenia pierwszej jazdy Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo na torze wyścigowym, a jednocześnie do skomponowania utworu muzycznego, który wyraziłby to doświadczenie?


To podobne uczucie do tego, kiedy skomponujesz niekonwencjonalne dzieło i po raz pierwszy widzisz zaskoczenie na twarzach zawodowych muzyków, ponieważ właśnie stworzyłeś coś, czego oni nigdy wcześniej nie widzieli, nie słyszeli ani nie grali. I mimo że jest to dopiero pierwsza próba, już wiesz, że osiągnąłeś swój cel.

Inspiracja

Muzyk i jego inspiracja: JIMEK odkrywa możliwości Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo na torze wyścigowym.

Jak mówi "Nie sposób rozszyfrować Porsche Panamera. Jeżeli go nie prowadziłeś, nie zrozumiesz go." Samochód sportowy, który zapewnia ogromny komfort i emanuje wewnętrznym spokojem, a jednocześnie przepełniony jest energią i mocą. "Ten samochód łączy w sobie tak wiele nieoczekiwanych rzeczy. Porsche Sport Turismo może być wszystkim, czego potrzebujesz. To, że coś takiego jest możliwe, jest już samo w sobie niewiarygodne, a fakt, że działa – niebywałe. Jedyne słowo, jakie przychodzi na myśl, to wizjonerskie. Ten samochód jest po prostu genialny."

W swoim dziele chce połączyć kilka różnych elementów. Chce przeciwstawić spokój, emocje i odprężenie. "Taki Dr Jekyll i Mr Hyde", jak to określa. To dwie tożsamości, dwa oblicza oraz dwa sposoby, żeby je poznać.

Komponowanie

JIMEK pozbawia słuchaczy kontroli, pogrążając ich w konsternacji i oszołomieniu – po to, aby ponownie pomóc im tę kontrolę odzyskać i nacieszyć się nią zanim zmieni ich sytuację kolejny raz. I kolejny raz. To forma gry, w której najnowszy model Porsche Panamera wchodzi w interakcję z kierowcą: zmienia zasady, z każdą sekundą odkrywa swoje możliwości i nieustannie demonstruje swoją różnorodność na wiele nowych sposobów. "Właśnie takie emocje ma wyrażać mój utwór. Ma współgrać z słuchaczem, angażować go i jednocześnie oferować mu coś, co zmusi go do głębszej analizy i przemyśleń."


Jak opisałbyś swój utwór?

To tak, jak w przypadku każdej fascynującej rzeczy na świecie – nie można go opisać.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z Doradcą w Porsche Centrum.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Połczyńska 118A - Porsche Centrum Poznań, ul. Warszawska 67, Porsche Centrum Warszawa, ul. Połczyńska 111 albo Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c - Porsche Centrum Katowice, ul. Kochłowicka 103, Porsche Centrum Sopot, al. Niepodległości 956, Porsche Centrum Wrocław, Al. Karkonoska 54 w zależności od tego, które Porsche Centrum wybrali Państwa jako preferowane do podjęcia z Państwem kontaktu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych w celu skontaktowania się z Państwem i udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie. Państwa dane osobowe zostaną udostępnione do importera samochodów marki Porsche Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Krańcowa 44 wyłącznie w celach statystycznych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.