Kiedyś brałeś je pod uwagę. Teraz weź je do siebie.

Porsche Macan

Konstruując ten model przyświecał nam jeden cel - przenieść sportowe emocje do życia codziennego. Tak jak wszystkie nasze samochody, Porsche Macan został stworzony na torze wyścigowym, ale jego design odpowiada na wyzwania codzienności. Dzięki temu każdy dzień może być bardziej dynamiczny. Jakie to uczucie?

Więcej życia.

Dynamika Porsche

Wszystkie silniki wyróżniają wysoka wydajność oraz typowe solidne brzmienie. Aktywny napęd na wszystkie koła przenosi całą moc Porsche Macan na drogę. System wyznacza nowe standardy pod względem dynamiki i stabilności jazdy. Standardowe ogumienie mieszane - takie jak w 911 - dodaje jeszcze większą przyczepność i zwrotność.

Ergonomia

Mając na swoim koncie 30 tysięcy zwycięskich wyścigów, można sobie pozwolić na odrobinę komfortu. Adaptacyjne sportowe fotele z wielostopniową elektryczną regulacją, funkcja zapamiętania pozycji lusterek, konsoli i foteli oraz podgrzewana kierownica to tylko niektóre z dostępnych opcji. Zaprojektuj swoje własne wnętrze Porsche Macan.

Design

Wygląd Porsche Macan jest dziełem Michaela Mauera, głównego projektanta Porsche Style Design Studio oraz jego osiemdziesięcioosobowego zespołu. W sportowej sylwetce tego modelu znajdziesz podobieństwo do tak kultowych modeli jak Porsche 911, Porsche 918 Spyder czy Porsche Cayenne.

leasing w ramach porsche exclusive finance.

Poznaj przykładową kalkulację

Kalkulacja dla Porsche Macan: 232 320 zł brutto
Rata miesięczna: 2 350 zł netto

okres leasingu 48 miesięcy
opłata wstępna 15%
roczny przebieg 30 000 km

Wartość końcowa określona w ramach umowy.

W celu udzielenia informacji o finansowaniu, niezbędne będzie udostępnienie Państwa danych zawartych w formularzu odpowiednio do Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. – wszystkie z siedzibą: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa. Po otrzymaniu od Państwa danych osobowych, spółki te staną się odpowiednio administratorami tych danych. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Osoba pytająca ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawienia.

Masz w planach Porsche?

Skontaktuj się z Indywidualnym Opiekunem Porsche Financial Services w swoim Porsche Centrum


+48 22 223 15 19
Agnieszka Górak
+48 666 993 959
Tomasz Nacynko
+48 660 585 578
Joanna Bogaczyk
+48 782 911 911
Sylwia Kulig
+48 669 911 119
*Pod nazwą Porsche Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działający jako agenci ubezpieczeniowi.