Menu
Modele

Robi wszystko, co w jego mocy. A potem jeszcze więcej.

Gama modeli Porsche E-Hybrid. Z iskrą mocy.

Jeśli Porsche, to najmocniejsze.

Stworzone do najwyższych osiągów.

Podwójny napęd. Niespotykana moc.

Naszym celem od zawsze jest przekraczanie kolejnych granic związanych z osiągami. W tym podejściu nie ma miejsca na kompromis. Dlatego zamiast wybierać, połączyliśmy siły dwóch napędów – spalinowego i elektrycznego, uzyskując niespotykaną dotychczas moc Porsche.

Kierowani innowacyjnością i prowadzeni przez ciekawość dotarliśmy do miejsca, gdzie najwyższe osiągi są w stanie zapewnić jeszcze więcej emocji i przyjemności z jazdy niż kiedykolwiek. Przekonaj się o tym w modelu Porsche E-Hybrid, który pasuje do Ciebie.

Moc, która nie szuka kompromisu.

Porsche E-Hybrid.

Szybciej. Mocniej. Teraz.

Nawet w 3,8 sek. do setki. Nawet 680 KM. Modele Porsche E-Hybrid zmieniają sposób patrzenia na możliwości nie tylko samochodów hybrydowych, ale samochodów w ogóle.

Daleko zajedziesz.

Modele Porsche E-Hybrid łączą to, co najlepsze w obu napędach, dzięki czemu dystanse do 50 km mogą pokonywać całkowicie bezemisyjnie, a dalekie trasy bez przerw na ładowanie.

Coraz więcej niezależności.

Ładowanie napędu elektrycznego w modelach E-Hybrid zajmuje jedynie nieco ponad 2 godziny.
Możesz zainstalować ładowarkę we własnym domu lub korzystać ze stale rosnącej sieci publicznych ładowarek.

Modele hybrydowe Porsche

Cayenne E-Hybrid

462 KM/340 kW Moc łączna (KM)/Moc łączna (kW)
5,0 s Przyspieszenie 0-100 km/h
253 km/h Prędkość maksymalna
71 - 83 Emisja CO2 (g/km)

Modele hybrydowe Porsche

Cayenne Turbo S E-Hybrid

680 KM/500 kW Moc łączna (KM)/Moc łączna (kW)
295 km/h Prędkość maksymalna
86 - 92 Emisja CO2 (g/km)

Modele hybrydowe Porsche

Cayenne E-Hybrid Coupé

462 KM/340 kW Moc łączna (KM)/Moc łączna (kW)
5,0 s Przyspieszenie 0-100 km/h
253 km/h Prędkość maksymalna
73 - 85 Emisja CO2 (g/km)

Modele hybrydowe Porsche

Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupé

680 KM/500 kW Moc łączna (KM)/Moc łączna (kW)
3,8 s Przyspieszenie 0-100 km/h
295 km/h Prędkość maksymalna
Cayenne E-Hybrid
Cayenne E-Hybrid
Cayenne Turbo S E-Hybrid
Cayenne Turbo S E-Hybrid
Cayenne E-Hybrid Coupé
Cayenne E-Hybrid Coupé
Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupé
Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupé

Race Force One - Mistrzostwo.

↓ Circuito de Navarra, Hiszpania / Warszawa, Polska

Radzimir Dębski / JIMEK

Niezwykle utalentowany kompozytor z ogromnym apetytem na niekonwencjonalne eksperymentowanie. Talent, w którego żyłach pulsuje muzyka. Zapalony miłośnik samochodów sportowych, który posiada licencję kierowcy wyścigowego. Kto więc – jak nie JIMEK – lepiej nadawałby się do przeprowadzenia pierwszej jazdy Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo na torze wyścigowym, a jednocześnie do skomponowania utworu muzycznego, który wyraziłby to doświadczenie?

Nie sposób rozszyfrować Porsche Panamera. Jeżeli go nie prowadziłeś, nie zrozumiesz go."Samochód sportowy, który zapewnia ogromny komfort i emanuje wewnętrznym spokojem, a jednocześnie przepełniony jest energią i mocą. Ten samochód łączy w sobie tak wiele nieoczekiwanych rzeczy. Porsche Sport Turismo może być wszystkim, czego potrzebujesz. To, że coś takiego jest możliwe, jest już samo w sobie niewiarygodne, a fakt, że działa – niebywałe. Jedyne słowo, jakie przychodzi na myśl, to wizjonerskie. Ten samochód jest po prostu genialny.

Race Force One.

Spotkanie na torze wyścigowym.

Rozszerzona personalizacja.

Spersonalizuj swój model jak Jimek w Porsche Exclusive Manufaktur.

 • Do każdego detalu podchodzimy z pasją, a naszą inspiracją nieustannie pozostają kierowcy. Twoja osobowość jest nieodłączną częścią naszej tożsamości, dlatego dajemy Ci narzędzie, które sprawi, że Twoje nowe Porsche stanie się naprawdę Twoje.

  Skonfiguruj

Brzmienie-hybryd.

Poznaj moc hybrydy przełożoną na język muzyki.

Dwa napędy i dwa utwory, które razem dają najmocniejszy efekt. Przełączaj pomiędzy wyjątkowymi kompozycjami Jimka inspirowanymi Porsche E-Hybrid i posłuchaj, jak brzmi utwór powstały z ich połączenia.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z Doradcą w Porsche Centrum.

  Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza Pana/Pani zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. oraz poprzez Pana/Pani wybór także dla wybranego Porsche Centrum [dane Dealera może Pan/Pani znaleźć na stronie – https://porsche.pl/porsche-w-polsce/] na skontaktowanie się z Panem/Panią w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu marki Porsche oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli Pan/Pani wyraża taką chęć lub kontakt zostanie nam przez Pana/Panią przekazany).Zobacz więcej informacji

  Nasze Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum oddzwoni do Pana/Pani, zweryfikuje Pana/Pani dane i potwierdzi Pana/Pani zainteresowanie informacjami na temat oferty. Pana/Pani zapytanie oraz dane zostaną przekazane wybranemu przez Pana/Panią Porsche Centrum celem obsługi Pana/Pani zapytania. Podanie Pana/Pani danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Pana/Pani zapytania.

  Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz Wybrane Porsche Centrum.

  W każdej chwili może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty informując konsultanta Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Pana/Pani zgody na obsługę tego zapytania).

  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

  ZACHĘCAMY DO WYRAŻENIA ZGODY NA OTRZYMYWANIE: CIEKAWYCH PROPOZYCJI WYDARZEŃ, SPECJALNYCH OFERT NA ZAKUP SAMOCHODU, AKCESORIÓW I CZĘŚCI ZAMIENNYCH, ZAPROSZEŃ NA PRZEGLĄDY SERWISOWE ORAZ DO BRANIA UDZIAŁU W BADANIACH SATYSFAKCJI KLIENTA. WYRAŻENIE ZGODY SPRAWI, ŻE BĘDZIECIE MIEĆ PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ WPŁYWANIA NA JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW I USŁUG (MARKETING).

  W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie w/w informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu odpowiedzialnego za mnie Porsche Centrum * oraz wybranych spółek Porsche ** za pośrednictwem:

  Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania swoich zgód poprzez formularz na www.vw-group.pl/pl/prywatność lub kontakt z VGP jako centralnym punktem kontaktowym *** lub z Odpowiedzialnym Porsche Centrum.

  * Odpowiedzialne Porsche Centrum – Wybrane na formularzu Porsche Centrum

  ** Wskazane spółki Porsche: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP – importer Porsche w Polsce), Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Central and Eastern Europe s.r.o., Porsche Smart Mobility GmbH

  *** Centralnym punktem kontaktowym w celu odwołania zgody lub uzyskania informacji dot. przetwarzania danych osobowych w związku ze zgodą i zapytań jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań (61-037) ul. Krańcowa 44, daneosobowe@vw-group.pl

  Czytaj więcej