Menu
Modele

Osiągi, przeciążenia, przypływ adrenaliny – oto nasze tradycyjne wartości. Ale co dzisiaj myślimy w Porsche, spoglądając w stronę jutra? Oczywiście myślimy o sportowym samochodzie przyszłości. Całkowicie bezkompromisowym. Stworzonym zgodnie z koncepcją, która łączy maksymalną przyjemność z jazdy, rozbudowaną infrastrukturę ładowania oraz nowatorską łączność. I zapewnia Ci rolę lidera: jako kierowcy Twojego samochodu sportowego.

Infrastruktura ładowania

Zawsze z zapasem energii, gdziekolwiek jesteś. Mapa Porsche Charge oferuje przegląd wszystkich stacji ładowania – w pobliżu domu i podczas podróży. Po prostu wybierz swój cel, a mapa wskaże, gdzie możesz wygodnie naładować samochód, po drodze i w miejscu docelowym.

Naładuj swoje akumulatory

Koncepcja nowej mobilności pozostaje innowacyjna tylko wtedy, gdy wykracza poza sam samochód. Dlatego Porsche E-Performance obejmuje całą infrastrukturę: optymalnie umieszczone gniazdo ładowania, praktyczne wyposażenie do ładowania oraz pomysłowe urządzenia do ładowania, przeznaczone do użytku w domu i w podróży.

Taycan – pierwsze w pełni elektryczne Porsche

Innowacyjna koncepcja sprawia, że model Taycan jest gotowy na przyszłość. Charakteryzuje go to, co od zawsze kluczowe dla każdego Porsche: czyste emocje i maksymalna przyjemność z jazdy.

Modele Taycan
Czterodrzwiowa sportowa limuzyna to wyjątkowa propozycja – oferuje typowe dla Porsche osiągi i funkcje łączności oraz użyteczność na co dzień. Jednocześnie wysoce zaawansowane metody produkcji i wyposażenie modelu Taycan wyznaczają nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji.

Dowiedz się więcej Zarezerwuj

Hybrydy plug-in

Nasze hybrydowe modele plug-in łączą dwa zespoły napędowe, które idealnie się uzupełniają. Silnik spalinowy generuje coraz więcej mocy i momentu obrotowego wraz ze wzrostem prędkości, a w przypadku jednostki elektrycznej maksymalny moment obrotowy jest dostępny natychmiast. Dla Ciebie oznacza to jedno: optymalne osiągi. Za naciśnięciem przycisku.

Modele Cayenne E-Hybrid
Cayenne E-Hybrid
3,2 – 3,1
l/100 km
74 – 70
g/km
18,5 – 17,6
kWh/100 km
Hybrydowa technika na tor wyścigowy. Z miejscem dla całej załogi. Jedna z pierwszych hybryd plug-in w swoim segmencie. I jedna z najpotężniejszych. 340 kW (462 KM) i maksymalna prędkość 253 km/h wciśnie głęboko w fotele nawet pięciu entuzjastów aut sportowych.

Dowiedz się więcej Zarezerwuj

Modele Panamera E-Hybrid
Osiągi, efektywność i komfort. Żadnych "jeśli" i "ale". W przypadku modeli Panamera 4 E-Hybrid nasi inżynierowie udowodnili, że najważniejsza jest odwaga. Odwaga, by łamać konwencje i zmieniać perspektywę. Tak, aby wydarzyły się rzeczy naprawdę wielkie.

Dowiedz się więcej Zarezerwuj

Odkryj Porsche E-Performance

Dowiedz się więcej na temat Porsche E-Performance, elektromobilności oraz samochodu sportowego przyszłości.

Zużycie i emisje

Modele Taycan
26,9 – 24,6
kWh/100 km
0
g/km
Modele Panamera E-Hybrid
3,3 – 2,6
l/100 km
76 – 60
g/km
18,1 – 16,0
kWh/100 km
Cayenne E-Hybrid
3,2 – 3,1
l/100 km
74 – 70
g/km
18,5 – 17,6
kWh/100 km