Menu
Modele

Wróć do domu i „zatankuj” swój samochód: Porsche E-Performance oferuje inteligentne i kompletne rozwiązania do ładowania elektrycznego samochodu sportowego. Dostosowane do Twoich potrzeb i warunków przestrzennych. Dopasowane do Twojego codziennego życia. I nie chodzi tylko o dopracowane urządzenia do ładowania, ale także przydatne usługi i aplikacje, takie jak aplikacja Porsche Connect. Efekt: nieprzerwana efektywność, nawet podczas postojów.

Rozwiązanie przeznaczone do ładowania w domu, krok po kroku.

Aby zapewnić jak najlepsze warunki do ładowania samochodu, stworzyliśmy szereg usług, które pomogą wybrać rozwiązanie dostosowane do indywidualnej sytuacji w Twoim domu. Nasza oferta rozpoczyna się od wstępnej kontroli ładowania Porsche oraz domowej kontroli Porsche, które mają na celu ustalenie odpowiedniego rozwiązania z zakresu ładowania. Ofertę uzupełnia usługa montażowa, świadczona przez doświadczonych ekspertów, którzy przygotują Twój dom na przyjazd Twojego Porsche.

  • 1. Wstępna kontrola ładowania Porsche
  • 2. Domowa kontrola Porsche
  • 3. Montaż i uruchomienie
1. Wstępna kontrola ładowania Porsche
Porsche - Well-advised right from the start.
Porsche - Well-advised right from the start.

Skuteczne doradztwo – już od samego początku.

Chcesz dowiedzieć się, które rozwiązanie z zakresu ładowania jest dla Ciebie najlepsze? Wynik naszej wstępnej kontroli ładowania Porsche pozwoli ogólnie ocenić możliwe do wdrożenia rozwiązania z zakresu ładowania w Twoim domu; ocena zostanie podsumowana w postaci Twojego własnego „ID kontroli wstępnej”. Aby uzyskać dodatkowe informacje, możesz podzielić się nim ze swoim elektrykiem lub odwiedzić Porsche Centrum.

Wstępna kontrola ładowania Porsche.
Chcesz wiedzieć, czy możesz ładować swoją hybrydę plug-in lub samochód elektryczny we własnym domu? A może nie masz pewności, które rozwiązanie z zakresu ładowania jest dla Ciebie odpowiednie?
TWstępna kontrola ładowania Porsche w ciągu kilku minut dostarczy podstawowych informacji na ten temat.

Rozpocznij wstępna kontrolę

Jak może wyglądać Twoje doświadczenie ładowania w domu?

Ładowanie wpisane w codzienne życie: naładuj swój elektryczny samochód sportowy we własnym garażu, w dowolnym momencie. Wróć do domu, zaparkuj i podłącz pojazd do zasilania – łatwiej się nie da.

Porsche Home Energy Manager

Porsche Home Energy Manager optymalizuje proces ładowania pod względem wydajności, czasu i kosztów. Po prawidłowym połączeniu z domową siecią elektroenergetyczną przez eksperta stale monitoruje zapotrzebowanie samochodu elektrycznego na moc oraz dostępną moc wyjściową źródła prądu.

Kompaktowa podstawa do ładowania Porsche

Kompaktowa podstawa do ładowania Porsche zapewnia miejsce dla mobilnej ładowarki Porsche Connect na pustych miejscach parkingowych. Podstawa jest zamykana, zapewnia więc bezpieczne warunki do przechowywania sprzętu do ładowania. Alternatywnie można skorzystać ze stacji ładującej Porsche, przeznaczonej do stałego montażu bezpośrednio na ścianie.

Mobilna ładowarka Porsche Connect

Mobilna ładowarka Porsche Connect może służyć do ładowania Twojego Porsche w domu z mocą ładowania do 22 kW.

Komponenty ładowania istotne dla pojazdu.

Rozwiązania z zakresu ładowania.

Ładowanie wpisane w codzienne życie: naładuj swój elektryczny samochód sportowy we własnym garażu, w dowolnym momencie. Wróć do domu, zaparkuj i podłącz pojazd do zasilania – łatwiej się nie da. Porsche oferuje dwa rozwiązania przeznaczone do ładowania w domu: mobilną ładowarkę Porsche i mobilną ładowarkę Porsche Connect. Każdą z nich można podłączyć do domowego lub przemysłowego gniazda elektrycznego oraz do pojazdu. Uzupełnieniem oferty jest domowy menedżer energii – inteligentny system zarządzania energią, który optymalizuje proces ładowania pod kątem wydajności, czasu i kosztów.

Porsche Mobile Charger
Mobilna ładowarka Porsche
Ładuj swoje Porsche z domowego lub przemysłowego gniazdka elektrycznego za pomocą mobilnej ładowarki Porsche. W skład zestawu wchodzą przewody służące do podłączenia ładowarki oraz do gniazda elektrycznego. Twoja ładowarka będzie również wyposażona w uchwyt do przymocowania urządzenia do ściany.
Mobilna ładowarka Porsche w skrócie:
Zastosowanie: w domu i w podróży
Warianty produktu¹: 3.6kW, 7.2kW
Wymiary uchwytu ściennego:136mm, szerokości, 391mm wysokości, 76mm głębokości
Waga: 2.4 - 3.5 kg
Kompatybilność: kompatybilna ze wszystkimi samochodami hybrydowymi i elektrycznymi Porsche²

¹oferta specyficzna dla danego rynku;; ² sprzęt do ładowania Porsche nadaje się do użytku tylko w pojazdach, które spełniają ogólne normy i wytyczne dotyczące pojazdów elektrycznych; w przypadku wyjazdu za granicę zawsze należy mieć przy sobie odpowiedni kabel zasilający do ładowarki Porsche przeznaczony dla danego kraju

Mobilna ładowarka Porsche Connect
Mobilna ładowarka Porsche Connect
The Porsche Mobilna ładowarka Porsche Connect to ładowarka z 5-calowym ekranem dotykowym. Można podłączyć ją do domowego gniazdka lub do przemysłowego gniazdka elektrycznego. Moc ładowania wynosi 11 kW. Urządzenie można konfigurować i obsługiwać za pośrednictwem wi-fi. Ładowarka jest również wyposażona w uchwyt do wygodnego montażu na ścianie.
TMobilna ładowarka Porsche Connect w skrócie:
Zastosowanie: w domu i w podróży
Warianty produktu¹: 9.6kW,11kW
Obsługuje inteligentne ładowanie: tak (wyłącznie w połączeniu z domowym menedżerem energii Porsche)
Wymiary uchwytu ściennego: 385mm długości, 135mm szerokości, 65mm wysokości
Waga: 2.54 kg
Kompatybilność: kompatybilna ze wszystkimi samochodami hybrydowymi i elektrycznymi Porsche²

¹oferta specyficzna dla danego rynku; ² sprzęt do ładowania Porsche nadaje się do użytku tylko w pojazdach, które spełniają ogólne normy i wytyczne dotyczące pojazdów elektrycznych; w przypadku wyjazdu za granicę zawsze należy mieć przy sobie odpowiedni kabel zasilający do ładowarki Porsche przeznaczonej dla danego kraju.

Porsche Home Energy Manager
Porsche Home Energy Manager
Aby szybko i wygodnie ładować Porsche Taycan w domu, oferujemy inteligentne rozwiązanie w postaci Porsche Home Energy Manager. Stale monitoruje on bieżące zapotrzebowanie na energię w gospodarstwie domowym i zestawia je z dostępną mocą wyjściową systemu zasilania. Kontroluje wydajność ładowania samochodu, chroniąc Twoją domową instalację przed przeciążeniem w trakcie tego procesu. W przypadku nieuchronnego przeciążenia domowy menedżer energii komunikuje się z mobilną ładowarką Connect i jeśli zajdzie taka potrzeba, zmniejsza ilość energii przeznaczonej do procesu ładowania.
Porsche Home Energy Manager w skrócie:
Zastosowanie: w domu
Obsługuje inteligentne ładowanie: tak (wyłącznie w połączeniu z mobilną ładowarką Porsche Connect)
Najważniejsze funkcje:
  • optymalizuje proces ładowania Twojego samochodu elektrycznego
  • kontroluje jednoczesne procesy ładowania kilku pojazdów
  • optymalizuje koszty ładowania (jeśli obowiązują zmienne taryfy energii elektrycznej)
  • dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej wytwarzanej samodzielnie (np. z systemu fotowoltaicznego) wspiera zrównoważone ładowanie
Stacja ładująca Porsche
Stacja ładująca Porsche
Stacja ładująca Porsche to wyjątkowo elegancki uchwyt ścienny przeznaczony dla Twojej mobilnej ładowarki Porsche Connect, zapewniający jej miejsce bezpiecznego przechowywania i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
Stację ładującą można zamontować na ścianie lub na osobnej, dostępnej opcjonalnie podstawie do ładowania. Można ją zamknąć i używać zarówno w garażu, jak i na zewnątrz.
Stacja ładująca Porsche w skrócie:
Zastosowanie: w domu
Wymiary: 373mm szerokości, 642mm wysokości, 232 mm głębokości
Kompaktowa podstawa do ładowania Porsche
Kompaktowa podstawa do ładowania Porsche
W wielu przypadkach na ścianie nie ma możliwości bezpośredniego zamocowania wspornika ładowarki. Kompaktowa podstawa do ładowania Porsche stanowi elegancką alternatywę przeznaczoną do montażu w garażu lub na miejscu postojowym.
Zastosowanie: w domu
Wymiary: 1670mm wysokości, 150mm głebokości, 190 (263) mm szerokości

Porsche Connect oraz E-Performance

Dzięki aplikacjom i usługom Porsche Connect** możesz wygodnie obsługiwać różne funkcje pojazdu bez wychodzenia z domu - na przykład monitorować proces ładowania, sprawdzać stan naładowania baterii albo sprawić, że przed wyruszeniem w podróż we wnętrzu Twojego Porsche będzie panować komfortowa temperatura.

**dostępność i funkcjonalność usług Porsche Connect może się różnić zależnie od rynku; więcej informacji na temat dostępności usług w swoim kraju znajdziesz na stronie porsche.com/connect-store

Porsche - Charging on the road.

Ładowanie w trasie.

Elektromobilność nie kończy się za drzwiami. Albo na obrzeżach miasta. W ramach strategii Porsche E-Performance myślimy z wyprzedzeniem i oferujemy wszechstronną sieć ładowania, dzięki której zawsze będziesz mieć energię – nawet w drodze.

Odkryj Porsche E-Performance

Dowiedz się więcej na temat Porsche E-Performance, elektromobilności oraz na temat samochodu sportowego przyszłości.