Menu
Modele

W Porsche od dziesięcioleci pracujemy nad tym, aby marzenia zamienić w cele. Aby jazda była doznaniem. I aby przyszłość stawała się teraźniejszością. Teraz, w przeddzień epoki elektrycznych samochodów sportowych, łączymy sportowy charakter i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z nową koncepcją: Porsche Destination Charging.

Poszukujemy miejsc nietuzinkowych, w których spędzasz czas i właśnie tam staramy się tworzyć infrastrukturę ładowania. Niezależnie od tego czy są to ekskluzywne hotele, wyjątkowe restauracje, pola golfowe czy przystanie jachtowe, chcemy zapewnić możliwość ładowania w komfortowych warunkach. Zarówno w pełni elektrycznego modelu Taycan, jak i modeli hybrydowych typu plug-in.

Poniżej prezentujemy mapę punktów Porsche Destination Charging w Polsce.

Współpraca

Zostań Partnerem Porsche Destination Charging

Do programu zapraszamy Hotele, Restauracje, Pola Golfowe i inne tego typu miejsca starając się zapewnić możliwie kompleksową sieć ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych w komfortowych warunkach.

Dowiedz się więcej

Porsche - Charging on the road.

Ładowanie w domu

Wróć do domu i naładuj swój samochód: Porsche E-Performance oferuje inteligentne i kompletne rozwiązania do ładowania elektrycznego samochodu sportowego. Dostosowane do Twoich potrzeb i warunków przestrzennych. Dopasowane do Twojego codziennego życia. I nie chodzi tylko o dopracowane urządzenia do ładowania, ale także przydatne usługi i aplikacje, takie jak aplikacja Porsche Connect. Efekt: nieprzerwana efektywność, nawet podczas postojów.

Odkryj Porsche E-Performance

Dowiedz się więcej na temat Porsche E-Performance, elektromobilności oraz na temat samochodu sportowego przyszłości.