Menu
Modele

Motorsport i imprezy

Porsche Ice Experience 2020

Winter Driving Experience - Wypełnij swoje przeznaczenie i dołącz do teamu Porsche!
Porsche World Ice Show to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z samochodami z gamy modelowej Porsche w warunkach zimowych. Podczas ćwiczeń uczestnicy będą mieli okazje rozwinąć umiejętności prowadzenia samochodów oraz nauczą się reagować na sytuacje, które mogą im towarzyszyć w ruchu drogowym. Jazdy odbywają się na torze pokrytym śniegiem i lodem, pod okiem profesjonalnych instruktorów Porsche Experience.

Czytaj więcej

Porsche Experience

Każde Porsche ma w sobie sportowy gen - czas wyzwolić pełny potencjał naszych samochodów w ich naturalnym otoczeniu. Najbliższe szkolenia na profesjonalnym torze wyścigowym Porsche Experience Center Silesia Ring w Kamieniu Śląskim odbędą się już w maju i wrześniu tego roku. Zapraszamy do kontaktu z Porsche Centrum.

Czytaj więcej

Porsche Parade

Porsche Parade 2019 będzie już siódmą edycją corocznego wydarzenia skupiającego entuzjastów marki w Polsce. Miłośnicy samochodów ze Stuttgartu mają okazję do wspólnego przemierzania ciekawych tras w naszym kraju, odwiedzania wyjątkowych miejsc oraz tworzenia wyjątkowej społeczności fanów marki. Tegoroczne Porsche Parade planowane jest na weekend 7-9 czerwca.

Czytaj więcej

Porsche Club Poland

Zapisz się do Porsche Club Poland i dziel się emocjami.

Klub pomoże Ci jeszcze bardziej rozwinąć pasję do Porsche, poznać historię legendy, zgłębiać techniczne aspekty aut z Zuffenhausen i wymieniać się wiedzą i doświadczeniami (Muzeum Porsche, prezentacje nowych modeli dla klubowiczów, Parada Porsche, testy nowych aut przy wsparciu Porsche AG).

Czytaj więcej