HOME

Main navigation
Modele
911
Panamera

Motorsport i imprezy

Porsche Experience

Porsche Driving Experience 2017

Porsche Experience 2018

Zakończyliśmy tegoroczną edycję szkoleń – kolejna odbędą się już w maju i wrześniu przyszłego roku. Zapraszamy do kontaktu z Porsche Centrum.

Czytaj więcej

Porsche Parade

Porsche Parade 2017

Porsche Parade 2018

Porsche Parade 2018 będzie już szóstą edycją corocznego wydarzenia skupiającego entuzjastów marki w Polsce. Miłośnicy samochodów ze Stuttgartu mają okazję do wspólnego przemierzania ciekawych tras w naszym kraju, odwiedzania wyjątkowych miejsc oraz tworzenia wyjątkowej społeczności fanów marki. Tegoroczne Porsche Parade planowane jest na weekend 8-10 czerwca.

Czytaj więcej

Snow & Ice Levi

Winter Driving Experience - Wypełnij swoje przeznaczenie i dołącz do teamu Porsche!

Winter Driving Experience 2017

Porsche Snow & Ice to niepowtarzalna okazja odbycia jazd testowych pod okiem kadry wykwalifikowanych instruktorów. Nie ma lepszych warunków do rozwijania umiejętności prowadzenia samochodu, doskonalenia swoich reakcji oraz identyfikacji i przesuwania własnych limitów niż zajęcia praktyczne.

Zapraszamy na nową edycję!

Czytaj więcej

Porsche Club Poland

Porsche Club Poland

Zapisz się do Porsche Club Poland i dziel się emocjami

Klub pomoże Ci jeszcze bardziej rozwinąć pasję do Porsche, poznać historię legendy, zgłębiać techniczne aspekty aut z Zuffenhausen i wymieniać się wiedzą i doświadczeniami (Muzeum Porsche, prezentacje nowych modeli dla klubowiczow, Parada Porsche, testy nowych aut przy wsparciu Porsche AG).

Przejdź do strony

Społczeność Porsche

Ładowanie