Menu
Modele
Zapisz się
PORSCHE EXPERIENCE, SILESIA RING, KAMIEŃ ŚLĄSKI

Wyprzedź marzenia
na torze Porsche.

Porsche sprawdza się doskonale na każdej drodze, ale tor wyścigowy jest jego naturalnym środowiskiem. Korzystamy z każdej okazji, aby to potwierdzić.

I potrzebujemy do tego sprawdzonych kierowców.

Bądź z nami na torze w Kamieniu Śląskim. Potwierdź swoje umiejętności, przetestuj całą gamę modeli Porsche, osiągnij więcej pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Dołącz do teamu zwycięzców.

Spotkajmy się w Porsche Experience Center Silesia Ring już w sierpniu i we wrześniu.

Weź udział
PORSCHE ON TRACK PORSCHE TRACK EXPERIENCE: PERFORMANCE PORSCHE TRACK EXPERIENCE: MASTERS

Wybierz swoją formułę

PORSCHE ON TRACK

Formułę Porsche on Track stworzyliśmy dla tych, którzy przygodę z Porsche dopiero rozpoczynają. To tutaj możesz wypróbować po raz pierwszy wszystkie możliwości naszych aut. Zaprezentujemy Ci ich wiele. W warunkach dla Porsche idealnych, na torze wyścigowym.

 • Data: sierpień 2020
 • Dni na torze: 1
 • Liczba uczestników w grupie: 12
 • Jazda gamą modelową Porsche
 • Cena: 5300 zł/os. brutto

Wybierz swoją formułę

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: Performance

To dwudniowe zajęcia dla tych kierowców, których umiejętności prowadzenia samochodów sportowych są co najmniej na średnio zaawansowanym poziomie. Coś dla prawdziwych pasjonatów, bo w tej formule nasi zawodowi instruktorzy wymagają od swoich podopiecznych więcej.

 • Data: sierpień 2020
 • Dni na torze: 2
 • Liczba uczestników w grupie: 10
 • Liczba instruktorów na grupę: 2
 • Cena: 16 000 zł/os. brutto

Wybierz swoją formułę

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: MASTERS

Najwyższy możliwy poziom treningu prowadzony w samochodach drogowych. Formuła ta ma na celu wprowadzenie uczestnika w temat wyścigów samochodowych i przygotowanie do bezpiecznej, samodzielnej jazdy na torze w pogoni za własnymi rekordami okrążeń.

 • Data: wrzesień 2020
 • Dni na torze: 2
 • Liczba uczestników w grupie: 4
 • Jazda 1 na 1 z instruktorem
 • Wyłącznie sportowe modele
 • Cena: 21 200 zł/os. brutto
 • 0

Poznaj ćwiczenia

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cię z doradcą w Porsche Centrum.

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza Pana/Pani zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. oraz poprzez Pana/Pani wybór także dla wybranego Porsche Centrum [dane dealera może Pan/Pani znaleźć na stronie – https://porsche.pl/porsche-w-polsce/] na skontaktowanie się z Panem/Panią w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu marki Porsche oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli Pan/Pani wyraża taką chęć lub kontakt zostanie nam przez Pana/Panią przekazany).Zobacz więcej informacji

Nasze Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum oddzwoni do Pana/Pani, zweryfikuje Pana/Pani dane i potwierdzi Pana/Pani zainteresowanie informacjami na temat oferty. Pana/Pani zapytanie oraz dane zostaną przekazane wybranemu przez Pana/Panią Porsche Centrum celem obsługi Pana/Pani zapytania. Podanie Pana/Pani danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Pana/Pani zapytania.

Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz Wybrane Porsche Centrum.

W każdej chwili może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty informując konsultanta Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Pana/Pani zgody na obsługę tego zapytania).

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

ZACHĘCAMY DO WYRAŻENIA ZGODY NA OTRZYMYWANIE: CIEKAWYCH PROPOZYCJI WYDARZEŃ, SPECJALNYCH OFERT NA ZAKUP SAMOCHODU, AKCESORIÓW I CZĘŚCI ZAMIENNYCH, ZAPROSZEŃ NA PRZEGLĄDY SERWISOWE ORAZ DO BRANIA UDZIAŁU W BADANIACH SATYSFAKCJI KLIENTA. WYRAŻENIE ZGODY SPRAWI, ŻE BĘDĄ MIELI PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ WPŁYWANIA NA JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW I USŁUG (MARKETING).

W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie w/w informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu odpowiedzialnego za mnie Porsche Centrum * oraz wybranych spółek Porsche ** za pośrednictwem:

Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania swoich zgód poprzez formularz na www.vw-group.pl/pl/prywatność lub kontakt z VGP jako centralnym punktem kontaktowym *** lub z Odpowiedzialnym Porsche Centrum.

* Odpowiedzialne Porsche Centrum – Wybrane na formularzu Porsche Centrum

** Wskazane spółki Porsche: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP – importer Porsche w Polsce), Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Central and Eastern Europe s.r.o., Porsche Smart Mobility GmbH

*** Centralnym punktem kontaktowym w celu odwołania zgody lub uzyskania informacji dot. przetwarzania danych osobowych w związku ze zgodą i zapytań jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań (61-037) ul. Krańcowa 44, daneosobowe@vw-group.pl

Czytaj więcej

Silesia ring

Tor wyścigowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim jest najnowocześniejszym obiektem tego typu w Polsce. Ma aż 7 różnych konfiguracji. Nitka główna toru liczy 3,6 kilometra, a jego najdłuższa prosta wynosi 730 metrów. Samochody na torze wyprzedzają się na szerokości 12 metrów.

Wielkim atutem Silesia Ring jest jego lokalizacja. Powstał zaledwie 8 kilometrów od nitki autostrady A4. Kierowcy 5 europejskich stolic mogą dojechać do niego w komfortowych warunkach w czasie nieprzekraczającym 5 godzin.

Mapa toru

INSTRUKTORZY
PORSCHE EXPERIENCE

JANUSZ DUDEK

- Lider Kadry Instruktorów Porsche Polska
- Licencjonowany trener z 13-letnim doświadczeniem
- Posiada certyfikat trenera międzynarodowego

Maciej Bocheński

- Kierowca wyścigowy i rajdowy
- Uczestnik Mistrzostw Polski
- Licencjonowany instruktor jazdy sportowej i driftingu

Michał Kościuszko

- Kierowca rajdowy
- Uczestnik Rajdowych Mistrzostw Świata
- Wicemistrz Świata Junior WRC

Jan Niesiołowski

- Instruktor Techniki Jazdy w Polsce od 2003 roku
- Licencjonowany zawodnik rajdowy
- Wicemistrz Polski

Krystian Korzeniowski

- Uczestnik programu GT Academy w 2012 roku
- Posiadacz angielskiej licencji wyścigowej ARDS
- Instruktor nauki jazdy w szkole kierowców rajdowych
i wyścigowych VRS

Wojciech Chuchała

- Reprezentant Polski w programie Pirelli Star Driver
- Uczestnik Mistrzostw Polski
- Mistrz Europy w klasie ERC 2 w 2016 roku

Jakub Litwin

- Kierowca wyścigowy
- Wicemistrz Polski i Niemiec
- Certyfikowany instruktor jazdy sportowej oraz techniki jazdy

Samochody
Porsche experience

Porsche Taycan

Dzięki swojej innowacyjnej koncepcji Taycan to samochód gotowy na przyszłość. Definiują go cechy, które od zawsze były fundamentalne dla każdego Porsche: czyste emocje i maksymalna przyjemność z jazdy.

Samochody
Porsche experience

PORSCHE 911

Nowe 911 jest sumą swoich poprzedników – i dlatego stanowi odbicie przeszłości oraz wizję przyszłości. Sylwetka: ikoniczna. Design: ponadczasowy. Technika: inspirowana wspaniałymi zwycięstwami w wyścigach i zawsze o krok przed innymi. Wraz z ósmą generacją 911 ruszamy w przyszłość.

Samochody
Porsche experience

PORSCHE 718

Model 718 powstał z naszej miłości do sportu. Nasz roadster przenosi ducha legendarnego Porsche 718 na współczesne drogi. W jego sercu bije turbodoładowany silnik, który zagrzewa do walki i sprawia, że każdy dzień jest niezapomnianym wyzwaniem. Zerwij ze standardami!

Samochody
Porsche experience

PORSCHE PANAMERA

Ten model zmienił wszystko! Sportowy duch w biznesie i w życiu osobistym znalazł wreszcie swój samochodowy odpowiednik, który jest kwintesencją DNA Porsche. Panamera łączy wydajność z komfortem, dynamikę z efektywnością, karierę z życiem rodzinnym. To limuzyna tylko dla odważnych.

Samochody
Porsche experience

PORSCHE MACAN

Dowiedliśmy, że nie podążamy za trendami – wolimy sami pisać przygodowe historie. Kompaktowy SUV, który nierozerwalnie łączy ze sobą sportowy charakter, design i praktyczność na co dzień: nowy Macan.

Samochody
Porsche experience

PORSCHE CAYENNE

Ten kształt. Jest z nami od dawna, choć z biegiem lat został wydłużony. Podniesiony. Obniżony. Jednak zawsze pozostawał sobą. Ten kształt wygrywał wyścigi. Wiele wyścigów. Każdy go zna, każdy potrafi go rozpoznać. Nocą. We mgle. Z zamkniętymi oczami. Ten kształt oznacza wszystko, czym jesteśmy.

Porsche Taycan
Porsche 911
Porsche 718
Porsche Panamera
Porsche Macan
Porsche Cayenne

Galeria
Porsche Experience

Partner Porsche Experience
Michelin