Menu
Modele
Zapisz się
PORSCHE EXPERIENCE, SILESIA RING, KAMIEŃ ŚLĄSKI

Wyprzedź marzenia
na torze Porsche.

Porsche sprawdza się doskonale na każdej drodze, ale tor wyścigowy jest jego naturalnym środowiskiem. Korzystamy z każdej okazji, aby to potwierdzić.

I potrzebujemy do tego sprawdzonych kierowców.

Bądź z nami na torze w Kamieniu Śląskim. Potwierdź swoje umiejętności, przetestuj całą gamę modeli Porsche, osiągnij więcej pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Dołącz do teamu zwycięzców.

Spotkajmy się w Porsche Experience Center Silesia Ring już w sierpniu i we wrześniu.

Weź udział
PORSCHE ON TRACK PORSCHE TRACK EXPERIENCE: PRECISION PORSCHE TRACK EXPERIENCE: PERFORMANCE PORSCHE TRACK EXPERIENCE: MASTERS

Wybierz swoją formułę

PORSCHE ON TRACK

Formułę Porsche on Track stworzyliśmy dla tych, którzy przygodę z Porsche dopiero rozpoczynają. To tutaj możesz wypróbować po raz pierwszy wszystkie możliwości naszych aut. Zaprezentujemy Ci ich wiele. W warunkach dla Porsche idealnych, na torze wyścigowym.

 • Data: maj i wrzesień 2021
 • Dni na torze: 1
 • Liczba uczestników w grupie: 12
 • Jazda gamą modelową Porsche
 • Cena: 5300 zł/os. brutto

Wybierz swoją formułę

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: PRECISION

To jednodniowe szkolenie dla kierowców, którzy czują się pewnie za kierownicą i chcą doskonalić swoje umiejętności na torze wyścigowym, doświadczając gamy modelowej Porsche.

 • Data: maj i wrzesień 2021
 • Dni na torze: 1
 • Liczba uczestników w grupie: 8
 • Cena: 8 000 zł/os. brutto
 • 0

Wybierz swoją formułę

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: Performance

To dwudniowe zajęcia dla tych kierowców, których umiejętności prowadzenia samochodów sportowych są co najmniej na średnio zaawansowanym poziomie. Coś dla prawdziwych pasjonatów, bo w tej formule nasi zawodowi instruktorzy wymagają od swoich podopiecznych więcej.

 • Data: maj i wrzesień 2021
 • Dni na torze: 2
 • Liczba uczestników w grupie: 10
 • Liczba instruktorów na grupę: 2
 • Cena: 16 000 zł/os. brutto

Wybierz swoją formułę

PORSCHE TRACK EXPERIENCE: MASTERS

Najwyższy możliwy poziom treningu prowadzony w samochodach drogowych. Formuła ta ma na celu wprowadzenie uczestnika w temat wyścigów samochodowych i przygotowanie do bezpiecznej, samodzielnej jazdy na torze w pogoni za własnymi rekordami okrążeń.

 • Data: maj 2021
 • Dni na torze: 2
 • Liczba uczestników w grupie: 4
 • Jazda 1 na 1 z instruktorem
 • Wyłącznie sportowe modele
 • Cena: 21 200 zł/os. brutto
 • 0

Poznaj ćwiczenia

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cię z doradcą w Porsche Centrum.

  Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza Pana/Pani zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. oraz poprzez Pana/Pani wybór także dla wybranego Porsche Centrum [dane dealera może Pan/Pani znaleźć na stronie – https://porsche.pl/porsche-w-polsce/] na skontaktowanie się z Panem/Panią w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu marki Porsche oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli Pan/Pani wyraża taką chęć lub kontakt zostanie nam przez Pana/Panią przekazany).Zobacz więcej informacji

  Nasze Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum oddzwoni do Pana/Pani, zweryfikuje Pana/Pani dane i potwierdzi Pana/Pani zainteresowanie informacjami na temat oferty. Pana/Pani zapytanie oraz dane zostaną przekazane wybranemu przez Pana/Panią Porsche Centrum celem obsługi Pana/Pani zapytania. Podanie Pana/Pani danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Pana/Pani zapytania.

  Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz Wybrane Porsche Centrum.

  W każdej chwili może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty informując konsultanta Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Pana/Pani zgody na obsługę tego zapytania).

  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

  ZACHĘCAMY DO WYRAŻENIA ZGODY NA OTRZYMYWANIE: CIEKAWYCH PROPOZYCJI WYDARZEŃ, SPECJALNYCH OFERT NA ZAKUP SAMOCHODU, AKCESORIÓW I CZĘŚCI ZAMIENNYCH, ZAPROSZEŃ NA PRZEGLĄDY SERWISOWE ORAZ DO BRANIA UDZIAŁU W BADANIACH SATYSFAKCJI KLIENTA. WYRAŻENIE ZGODY SPRAWI, ŻE BĘDĄ MIELI PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ WPŁYWANIA NA JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW I USŁUG (MARKETING).

  W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie w/w informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu odpowiedzialnego za mnie Porsche Centrum * oraz wybranych spółek Porsche ** za pośrednictwem:

  Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania swoich zgód poprzez formularz na www.vw-group.pl/pl/prywatność lub kontakt z VGP jako centralnym punktem kontaktowym *** lub z Odpowiedzialnym Porsche Centrum.

  * Odpowiedzialne Porsche Centrum – Wybrane na formularzu Porsche Centrum

  ** Wskazane spółki Porsche: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP – importer Porsche w Polsce), Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Central and Eastern Europe s.r.o., Porsche Smart Mobility GmbH

  *** Centralnym punktem kontaktowym w celu odwołania zgody lub uzyskania informacji dot. przetwarzania danych osobowych w związku ze zgodą i zapytań jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań (61-037) ul. Krańcowa 44, daneosobowe@vw-group.pl

  Czytaj więcej

  Silesia ring

  Tor wyścigowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim jest najnowocześniejszym obiektem tego typu w Polsce. Ma aż 7 różnych konfiguracji. Nitka główna toru liczy 3,6 kilometra, a jego najdłuższa prosta wynosi 730 metrów. Samochody na torze wyprzedzają się na szerokości 12 metrów.

  Wielkim atutem Silesia Ring jest jego lokalizacja. Powstał zaledwie 8 kilometrów od nitki autostrady A4. Kierowcy 5 europejskich stolic mogą dojechać do niego w komfortowych warunkach w czasie nieprzekraczającym 5 godzin.

  Mapa toru

  INSTRUKTORZY
  PORSCHE EXPERIENCE

  JANUSZ DUDEK

  - Lider Kadry Instruktorów Porsche Polska
  - Licencjonowany trener z 13-letnim doświadczeniem
  - Posiada certyfikat trenera międzynarodowego

  Maciej Bocheński

  - Kierowca wyścigowy i rajdowy
  - Uczestnik Mistrzostw Polski
  - Licencjonowany instruktor jazdy sportowej i driftingu

  Michał Kościuszko

  - Kierowca rajdowy
  - Uczestnik Rajdowych Mistrzostw Świata
  - Wicemistrz Świata Junior WRC

  Jan Niesiołowski

  - Instruktor Techniki Jazdy w Polsce od 2003 roku
  - Licencjonowany zawodnik rajdowy
  - Wicemistrz Polski

  Krystian Korzeniowski

  - Uczestnik programu GT Academy w 2012 roku
  - Posiadacz angielskiej licencji wyścigowej ARDS
  - Instruktor nauki jazdy w szkole kierowców rajdowych
  i wyścigowych VRS

  Wojciech Chuchała

  - Reprezentant Polski w programie Pirelli Star Driver
  - Uczestnik Mistrzostw Polski
  - Mistrz Europy w klasie ERC 2 w 2016 roku

  Samochody
  Porsche experience

  Porsche Taycan

  Dzięki swojej innowacyjnej koncepcji Taycan to samochód gotowy na przyszłość. Definiują go cechy, które od zawsze były fundamentalne dla każdego Porsche: czyste emocje i maksymalna przyjemność z jazdy.

  Samochody
  Porsche experience

  PORSCHE 911

  Nowe 911 jest sumą swoich poprzedników – i dlatego stanowi odbicie przeszłości oraz wizję przyszłości. Sylwetka: ikoniczna. Design: ponadczasowy. Technika: inspirowana wspaniałymi zwycięstwami w wyścigach i zawsze o krok przed innymi. Wraz z ósmą generacją 911 ruszamy w przyszłość.

  Samochody
  Porsche experience

  PORSCHE 718

  Model 718 powstał z naszej miłości do sportu. Nasz roadster przenosi ducha legendarnego Porsche 718 na współczesne drogi. W jego sercu bije turbodoładowany silnik, który zagrzewa do walki i sprawia, że każdy dzień jest niezapomnianym wyzwaniem. Zerwij ze standardami!

  Samochody
  Porsche experience

  PORSCHE PANAMERA

  Ten model zmienił wszystko! Sportowy duch w biznesie i w życiu osobistym znalazł wreszcie swój samochodowy odpowiednik, który jest kwintesencją DNA Porsche. Panamera łączy wydajność z komfortem, dynamikę z efektywnością, karierę z życiem rodzinnym. To limuzyna tylko dla odważnych.

  Samochody
  Porsche experience

  PORSCHE MACAN

  Dowiedliśmy, że nie podążamy za trendami – wolimy sami pisać przygodowe historie. Kompaktowy SUV, który nierozerwalnie łączy ze sobą sportowy charakter, design i praktyczność na co dzień: nowy Macan.

  Samochody
  Porsche experience

  PORSCHE CAYENNE

  Ten kształt. Jest z nami od dawna, choć z biegiem lat został wydłużony. Podniesiony. Obniżony. Jednak zawsze pozostawał sobą. Ten kształt wygrywał wyścigi. Wiele wyścigów. Każdy go zna, każdy potrafi go rozpoznać. Nocą. We mgle. Z zamkniętymi oczami. Ten kształt oznacza wszystko, czym jesteśmy.

  Porsche Taycan
  Porsche 911
  Porsche 718
  Porsche Panamera
  Porsche Macan
  Porsche Cayenne

  Galeria
  Porsche Experience

  Partner Porsche Experience
  Michelin