Menu
Modele

8 czerwca 2018 roku na całym świecie odbyły się zloty fanów marki, którzy uczcili 70. rocznicę powstania pierwszego sportowego samochodu Porsche. Idea spotkań pełnych radości, wspólnej zabawy i motoryzacyjnych wyzwań, która przyświecała również międzynarodowemu festiwalowi pasji do motoryzacji w Porsche Experience Center Silesia Ring w ubiegłym roku, będzie kontynuowana w tym roku.

Nadmorski przejazd na regularność.

Tegoroczna edycja Porsche Parade odbędzie się nad morzem. Ekskluzywne grono miłośników marki Porsche wyruszy z centralnej Polski, aby w atmosferze przejazdu na regularność pełnego motoryzacyjnych i lifestyle’owych wyzwań dotrzeć do miejsc na co dzień niedostępnych, które swoją oryginalnością zaskoczą uczestników wydarzenia.

Nadmorska trasa poprowadzi przez najbardziej wysunięty na północ fragment Polski i zielone zakątki Kaszub. Goście Porsche Parade 2019 będą mieli okazję świętować tegoroczny SportscarTogether Day zarówno na prywatnej plaży w otoczeniu natury jak i w nowoczesnym lounge&club w centrum Gdańska z widokiem na tętniące życiem miasto. To będą 3 dni pełne emocji, których nie da się powtórzyć i przeżyć, które wymykają się opisom.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Sportscar Together Day i doświadczenia jedynych w swoim rodzaju, niecodziennych sportowych przygód.

Daty:

7 czerwca 2019, piątek – start wydarzenia, aktywności przejazdu na regularność,

8 czerwca 2019, sobota – aktywności przejazdu na regularność oraz wieczór finałowy,

9 czerwca 2019, niedziela – zakończenie po śniadaniu.

Koszt:

3500 PLN netto (4305 PLN brutto) – załoga dwuosobowa z ramienia Porsche Centrum,

2700 PLN netto (3321 PLN brutto) – załoga dwuosobowa z ramienia Porsche Club Poland* jadąca samochodem współczesnym,

1545 PLN netto (1900,35 PLN brutto) – załoga dwuosobowa z ramienia Porsche Club Poland* jadąca samochodem klasycznym lub zabytkowym**.

*załogi z ramienia Porsche Club Poland – zapisy prowadzone są przez Porsche Club Poland na oficjalnym forum internetowym.

**za samochód klasyczny lub zabytkowy uważa się wszystkie samochody Porsche wyprodukowane przed generacją Porsche 911 serii modelowej 993 (włącznie).

Agenda:

Dzień I – piątek, 7 czerwca

09:30 – 11:00 START Porsche Parade – Toruń
12:00 – 13:30 Lunch – Hanza Pałac
13:30 – 18:00 Aktywności przejazdu na regularność
20:00 – 24:00 Kolacja w beach barze i nocleg we Władysławowie

Dzień II – sobota, 8 czerwca

08:00 – 10:00 Władysławowo – śniadanie
11:30 – 12:30 Łeba
12:30 – 14:00 Aktywności przejazdu na regularność
14:00 – 16:00 Lunch – Cegielnia Rzucewo
20:00 Wieczór finałowy z koncertem w Gdańsku

Dzień III – niedziela, 9 czerwca

08:00 – 10:00 Gdańsk – śniadanie – zakończenie Porsche Parade 2019

Zapisy koordynowane są przez Państwa Porsche Centrum oraz przez Porsche Club Poland – prosimy o kontakt z nimi celem potwierdzenia rejestracji przez formularz.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Dane do faktury:

Dane uczestnika

Administratorem danych osobowych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP), adres e-mail: daneosobowe@vw-group.pl. Kontakt z inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail iod@vw-group.pl lub pisemnie na adres siedziby z dopiskiem „IOD”.

ZGODY OPCJONALNE (DOBROWOLNE)

Zachęcamy do wyrażenia zgody na otrzymywanie: ciekawych propozycji wydarzeń, specjalnych ofert na zakup samochodu, akcesoriów i części zamiennych, zaproszeń na przeglądy serwisowe oraz do brania udziału w badaniach satysfakcji klienta. Wyrażenie zgody sprawi, że będziecie mieć państwo możliwość wpływania na jakość naszych produktów i usług (marketing).

W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie w/w informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu odpowiedzialnego za mnie Porsche Centrum * oraz wybranych spółek Porsche ** za pośrednictwem:Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania swoich zgód poprzez formularz na www.vw-group.pl/pl/prywatność lub kontakt z VGP jako centralnym punktem kontaktowym *** lub z Odpowiedzialnym Porsche Centrum.
* Odpowiedzialne Porsche Centrum – wybrane na formularzu
** Wskazane spółki Porsche: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP – importer Porsche w Polsce), Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Central and Eastern Europe s.r.o., Porsche Smart Mobility GmbH
*** Centralnym punktem kontaktowym w celu odwołania zgody lub uzyskania informacji dot. przetwarzania danych osobowych w związku ze zgodą i zapytań jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań (61-037) ul. Krańcowa 44, daneosobowe@vw-group.pl