Napisz e-mail Zadzwoń Zadzwoń

Koncepcja


Samochody Porsche nie są tworzone z myślą, aby podążać za kimś. Projektujemy bezkompromisowo, pisząc własną historię. Tak było i tym razem. Porsche Macan to 100-procentowy sportowiec łączący komfort SUV z praktycznością na co dzień.

Design


Dla nas nie jest on czymś powierzchownym. Dla nas to wyrażenie osobowości. Wystarczy spojrzeć, żeby wiedzieć czego się po nim spodziewać i poczuć to, co ma nam do zaoferowania.

O Porsche Macan


Dane techniczne


245 KM/180 kW Moc
6.7 s Przyśpieszenie 0 - 100 z pakietem Chrono Sport
1,624 mm Wysokość
1,923 mm Szerokość
4,696 mm Długość

Silnik

Położenie silnika

Z przodu

Liczba cylindrów

4

Pojemność

1 984 cm³

Moc[kW]

180 kW

Moc[KM]

245 KM

Moc maks. przy obrotach na min.

5 000 - 6 750

Maks. moment obrotowy

370 Nm

Maks. moment obrotowy przy obrotach na min.

1 600 - 4 500

Maks. obroty

6 750

Zużycie paliwa

Zużycie paliwa w mieście

9.5 l/100 km

Zużycie paliwa poza miastem

7.3 l/100 km

Zużycie paliwa cykl łączony

8.1 l/100 km

Emisja CO2

185 g/km

Przekładnia

Skrzynia biegów

Porsche Doppelkupplung (PDK)

Przekładnia automatyczna

7 biegów

Osiągi

Przyspieszenie 0 - 100 km/h z pakietem Sport Chrono

6.7 s

Nadwozie

Długość

4,696 mm

Szerokość

1,923 mm

Wysokość

1,624 mm

Współczynnik Cd

0.35 cW

Rozstaw osi

2,807 mm

Masa własna

1,795 kg

Dopuszczalna masa całkowita

2,510 kg

Pojemności

Pojemność przedziału bagażowego

500 l

Pojemność przedziału bagażowego ze złożonymi fotelami

1,500 l

Konfigurator
Porównaj
Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania,
ale nie na kompromisy.
Peggy Gou
DJ
Bakermat
DJ

Wybierz śmiało.

Rytm nadaje tempo, a dźwięk wibruje w każdej Twojej cząstce – po prostu czujesz, że żyjesz. I to z dala od utartych schematów.

Co dokładnie sprawia, że Twój puls osiąga wyścigowe prędkości? Dowiedz się z pomocą dwójki artystów i wykorzystaj uniwersalny język naszego świata – język muzyki. Zrób to w stylu Porsche. Razem z nowym Porsche Macan.

Odkryj więcej
01 02

Jesteś zainteresowany zakupem nowego Porsche Macan?

Zadbaliśmy o to, aby droga prowadząca do Twoje Porsche Macan była bardzo krótka. Wypełnij formularz, a Twój najbliższy Doradca Porsche sam skontaktuje się z Tobą. Wystarczy, że dokonasz jednego śmiałego wyboru.

Wypełnij formularz.
Dane po weryfikacji zostaną przekazane do najbliższego Porsche Centrum.
Doradca Porsche skontaktuje się celem przedstawienia oferty.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy z Doradcą w Porsche Centrum.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. na skontaktowanie się z Tobą z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz) w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu marki PORSCHE oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania. Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (dalej VGP).
Zobacz więcej informacji

Twoje zapytanie przekażemy wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Dealerowi marki PORSCHE, który na zlecenie VGP skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji (Preferowany Dealer). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Preferowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem marki PORSCHE.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych znajduje się pod tym linkiem.

ZGODY OPCJONALNE (DOBROWOLNE)

W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie w/w informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu odpowiedzialnego za mnie Porsche Centrum * oraz wybranych spółek Porsche ** za pośrednictwem:

Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:


Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania swoich zgód poprzez formularz na www.vw-group.pl/pl/prywatność lub kontakt z VGP jako centralnym punktem kontaktowym *** lub z Odpowiedzialnym Porsche Centrum.
* Odpowiedzialne Porsche Centrum – Wybrane na formularzu Porsche Centrum
** Wskazane spółki Porsche: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP – importer Porsche w Polsce), Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Central and Eastern Europe s.r.o., Porsche Smart Mobility GmbH
*** Centralnym punktem kontaktowym w celu odwołania zgody lub uzyskania informacji dot. przetwarzania danych osobowych w związku ze zgodą i zapytań jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań (61-037) ul. Krańcowa 44, daneosobowe@vw-group.pl

Czytaj więcej