Menu
Modele

Personalizacja i serwis

Porsche Assistance 24h

Jesteśmy dostępni zawsze, kiedy potrzebna jest pomoc w drodze. W razie awarii, wypadku lub kradzieży Porsche Assistance pomoże w odzyskaniu mobilności i rozwiązaniu problemu.

+48 22 344 99 11

Sprawdź

Porsche Exclusive

Porsche Exclusive oferuje jeszcze wyższy poziom personalizacji i indywidualizmu, prosto z fabryki. W zakładce prezentujemy przykładowe konfiguracje samochodów z opcjami Exclusive, jednak możliwości personalizacji są niemal nieograniczone.

Sprawdź

Porsche Connect

Usługi i aplikacje, dzięki którym połączenie kierowcy z samochodem jest jeszcze bliższe. Pozwala swobodnie rozwijać fascynację wymarzonym samochodem sportowym oraz usprawnia i przyspiesza zarządzanie codziennymi obowiązkami.

Sprawdź

Porsche Tequipment

Porsche Tequipment oferuje szeroką gamę dodatków i akcesoriów dla każdego modelu Porsche. Akcesoria Porsche Tequipment opracowane są z myślą o całym samochodzie przez tych samych inżynierów i projektantów, którzy tworzą nasze samochody.

Sprawdź

Opony i obręcze zimowe

Ferie zimowe są dla innych. Porsche nie jest sezonowym graczem, ale całorocznym atletą, z którym możesz czerpać emocje z jazdy sportowym samochodem przez 365 dni w roku.

Sprawdź

Porsche Service

Doświadcz jakości Porsche we wszystkich obszarach, z naszej bogatej oferty usług serwisowych. W „Informacji technicznej” możliwe jest pobranie technicznej informacji serwisowej. Zawiera niezbędne informacje do naprawy oraz utrzymania w doskonałym stanie samochodów marki Porsche.

Sprawdź