Menu
Modele

Konsultacje z Klientem

Doradztwo Porsche Exclusive. Na całym świecie.

U swojego Porsche Exclusive Flagship Dealer możesz zanurzyć się w świecie Porsche Exclusive. Otrzymasz tutaj rzetelną, indywidualną poradę naszych specjalnie wyszkolonych Konsultantów Sprzedaży, obecnych w różnych częściach całego globu. Jesteśmy tu po to, by zrealizować Twój „najbardziej osobisty samochód” – bo właśnie to stanowi sens działalności Porsche Exclusive. Będziesz miał okazję poczuć pasję i zaangażowanie pracowników Porsche Exclusive Flagship Dealer pomagających Ci stworzyć pojazd jedyny w swoim rodzaju.

Indywidualne

Możliwości personalizacji w Porsche są ograniczone jedynie zakresem Twoich życzeń. Zrobimy wszystko – od pojedynczej zmiany po gruntowne modyfikacje. Projekt Twojego unikatowego samochodu opracowujemy wspólnie z Tobą. Dostosowujemy go do tego, czego oczekujesz. Dążymy do osiągnięcia doskonałego ogólnego efektu. Do perfekcji w najdrobniejszych szczegółach. Do stworzenia pojazdu niepowtarzalnego, charyzmatycznego, który będzie odzwierciedlał całościową postawę wobec życia. Twoją własną.

Osobiste

Wspieramy Cię profesjonalną poradą, która obejmuje wszystkie aspekty, aż po najmniejsze szczegóły. Bezpośrednia linia kontaktu ze specjalistami z Zuffenhausen zapewnia odpowiedzi nawet na najbardziej skomplikowane życzenia w zakresie personalizacji. Oryginalność, inspiracja i entuzjazm łączą się z niezbędną uwagą i skupieniem na detalach. Wszystko po to, by stworzyć Porsche nieporównywalne z żadnym innym. Twoje.

Ekskluzywne

Zanurz się w świecie Exclusive. Przekonaj się na własne oczy, jak przekształcamy życzenia naszych klientów w rzeczywistość. Aż po najdrobniejsze detale. Poprzez próbniki kolorów i szwów, duży wybór ekskluzywnych części, specjalne etapy produkcji dla wybranych opcji lub kompletne samochody prezentacyjne.

Fascynujące

Porsche Exclusive Flagship Dealer zapewnia Ci jedyne w swoim rodzaju przeżycie zakupu Porsche. Porsche Centrum gwarantuje najwyższy poziom obsługi, bogaty wybór próbek ekskluzywnych materiałów i części, samochody prezentacyjne oraz, co równie ważne, entuzjazm i zaangażowanie Konsultantów Sprzedaży. To wszystko razem pozwoli Ci poczuć całą fascynację Porsche. Dbamy o to, by doznania naszych klientów były tak samo niepowtarzalne jak samochody, które dla nich tworzymy.