Menu
Modele

Porsche Service

Ubezpieczenie opon

Ubezpieczenie opon pozwala naszym klientom skupić się w pełni na możliwościach samochodów Porsche. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Czytaj więcej

Serwis i Oryginalne Części Porsche

Wszystko w jednym celu: dla Twojego Porsche. Bez względu na to, czy jest klasykiem, czy modelem współczesnym, samochodem seryjnym, czy GT. Dla Twojego Porsche zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić mu bezproblemową eksploatację, konserwację i naprawy. Z programem Porsche Genuine Parts masz pewność, że oryginał, jaki posiadasz, pozostanie oryginalny w stu procentach.

Czytaj więcej

Informacje techniczne

Im lepiej rozumiesz swoje Porsche, tym więcej satysfakcji Ci sprawia. Czy chciałbyś poprawić relacje łączące Cię z Twoim Porsche? Zgłębić jego specjalne właściwości? Aż po najdrobniejsze detale? Dla tych, którzy są zainteresowani taką wiedzą, gromadzimy wszystkie ważne informacje i dokumenty. Robimy to dla Ciebie i dla Twojego Porsche.

Czytaj więcej

Dokumenty

Na kolejnej stronie można pobrać formularze do ubiegania się o dokumenty dotyczące pojazdów i dokumentów rejestracyjnych. Zawiera także szczegółowe informacje dotyczące podłączania telefonu komórkowego do PCM lub CDR za pośrednictwem Bluetooth®.

Czytaj więcej

Porsche WLTP

WLTP jest akronimem nazwy „Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure” (z ang. Ogólnoświatowa Zharmonizowana Procedura Badań Lekkich Pojazdów).

Czytaj więcej