Menu
Modele

Ubezpieczenie opon

Od dziesięcioleci tworzymy bezkompromisowe samochody, które pozwalają kierowcom osiągnąć maksymalną satysfakcję z jazdy. Droga jest dla nas źródłem niesamowitych przeżyć i przyjemności, jednak nikt nie ma wpływu na to, co może się na niej znaleźć. Ubezpieczenie opon pozwala naszym klientom skupić się w pełni na możliwościach samochodów Porsche.

Korzystne warunki

Ubezpieczenie gwarantuje Ci rekompensatę za każdą oponę uszkodzoną w wyniku wandalizmu, uderzenia w krawężnik lub po prostu najechania na ostry przedmiot. Cena opony obejmuje koszt jej ubezpieczenia przez 36 miesięcy. Na fakturze udokumentowane zostało to dodatkowo indywidualną naklejką hologramową. Z ubezpieczenia opon możesz skorzystać, jeśli wcześniej zakupiłeś kompletne koła lub opony i zleciłeś ich montaż w Autoryzowanym Serwisie Porsche.

Jak to działa?

  1. Miej zawsze w samochodzie Paszport Ubezpieczenia Opon, a także fakturę z oryginalnymi naklejkami hologramowymi.
  2. Jeśli któraś z opon zostanie uszkodzona, przywieź ją do Autoryzowanego Serwisu Porsche i pokaż Doradcy serwisowemu fakturę z naklejkami oraz Paszport Ubezpieczenia Opon.
  3. Skorzystaj z rekompensaty.
Miesiące od zakupu1–12>12–24>24–36
Rekompensata
(kwoty netto z ostatecznejfaktury za opony plus VAT.)
100%50%25%

Ubezpieczenie opon nie dotyczy wypożyczalni, samochodów Euromobil, korporacji taksówkarskich, samochodów budowlanych i warsztatów niezależnych. Ubezpieczenie nie obejmuje uszkodzenia opon z powodu wypadku, ekstremalnej jazdy, spłaszczenia i przetarcia po przekątnej, a także zużycia piłozębnego. Wyłączone są również uszkodzenia obręczy. Za montaż, wyważenie, wymianę koła, zawór opony, ciężarki wyważające, utylizację zdemontowanej opony pobierana jest opłata wg standardowego cennika Porsche Centrum. Ubezpieczenie obejmuje wszystkie opony do samochodów osobowych oraz lekkich samochodów użytkowych do 3,5 tony.