Spokój, który napędza ekscytację.

Przedłuż Porsche Approved Warranty o kolejne 36 miesięcy, nawet do 15 lat.


Porsche, samochód stworzony, by zachwycać i ekscytować. A nic nie ekscytuje tak jak pewność, że ten zachwyt może trwać nieprzerwanie. Dlatego teraz Porsche Approved Warranty możesz przedłużyć o 36 miesięcy, nawet do 15 lat.

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad nabyciem nowego Porsche, czy rozważasz samochód używany zakupiony w ramach programu Porsche Approved, który otrzymuje dodatkowe ubezpieczenie jako standard, czy też chcesz dokupić pakiet dla swojego obecnego Porsche, mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Bo relacje najlepiej buduje się na bazie zaufania.

Zdecyduj się na Porsche Approved Warranty i ciesz się swoim autem. My zajmiemy się resztą.

Porsche Approved Warranty

Zgodnie z tym, czego od nas oczekujesz, zakres programu Porsche Approved jest na najwyższym poziomie. Stuprocentowe Porsche. Oznacza to, że ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved jest ważne na całym świecie. Jest honorowane bez utrudnień przez każde Porsche Centrum w zakresie wszystkich komponentów oraz 100 procent kosztów części i pracy serwisu. Korzystając z tego, nigdy nie spotykasz się z żądaniem dopłaty, a my po zawarciu polisy nigdy nie nakładamy ograniczeń przebiegu.

Zależy nam na tym, aby ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved Warranty, tak samo jak Twój samochód, symbolizowało niezawodność i zaufanie. Dlatego jednoznacznie oświadczamy, co i dlaczego nie wchodzi w jej zakres. Z wiekiem w Twoim Porsche mogą zachodzić pewne zmiany wizualne i akustyczne, niemające wpływu na jego funkcjonalność. Ponadto niektóre części starzeją się i zużywają w sposób naturalny. Dlatego Twoje Porsche ma przewidziane okresowe czynności serwisowe i konserwacyjne. Zmiany wizualne i akustyczne, starzenie się i zużycie części nie są usterkami i dlatego nie wchodzą w zakres programu.

Porsche Assistance

Wszystkie samochody z programu Porsche Approved objęte są także programem Porsche Assistance. Pomoc drogowa Porsche zapewnia Ci na terenie Twojego kraju wszechstronne wsparcie w przypadku awarii samochodu. Nasz zespół obsługi Klienta dostępny jest przez cały rok. Centrala wybierze najodpowiedniejszą formę pomocy i dopilnuje wysłania jej do Ciebie. Pomoc obejmie transport i zakwaterowanie zgodne z Twoimi potrzebami. Jeżeli konieczne będzie zabranie Twojego samochodu do naprawy, zespół obsługi Klienta zorganizuje dla Ciebie pojazd zastępczy.

Podsumowując:
  • Pomoc w razie zdarzeń niepożądanych – w domu, w miejscu pracy lub w podróży
  • W razie braku możliwości naprawy pojazdu na miejscu – zapewnienie dalszej podróży i/lub zakwaterowania oraz transport Twojego Porsche do Porsche Centrum
  • Bezpieczne przechowanie Twojego pojazdu, jeżeli wymaga on naprawy
  • Zapewnienie samochodu zastępczego z segmentu premium na czas naprawy Twojego Porsche
Zobacz więcej