Porsche Drive Expirience

Porsche World Ice Show8-10 marca 2020
levi | finlandia

Kraina śniegu i lodu na kilka dni stanie się domem sympatyków Porsche. Podczas trzydniowego wydarzenia w Laponii pod okiem profesjonalnych instruktorów będą mogli Państwo poznać możliwości naszych sportowych samochodów w arktycznych warunkach. Postawią one przed nami zupełnie nowe wyzwania. Jazda po śniegu i lodzie, drift, częste sytuacje poślizgu – ciężko wyobrazić sobie miejsce, które potrafi nauczyć kierowców Porsche więcej.

Napisz e-mail

Levi. Zimowa Stolica Porsche

Miejsce naszego zimowego święta ukryte jest w górach Laponii. Przez lata sportowcy walczyli tu o Puchar Świata w Narciarstwie Alpejskim, teraz to my z dumą pielęgnujemy tradycję sportowej rywalizacji.

Uczestnicy Porsche World Ice Show zakwaterowani zostaną w czterogwiazdkowym resorcie narciarskim Panorama oddalonym jedynie 15 km od lotniska Kittilä. Tor o powierzchni 310 000 m² znajduje się 170 km na północ od koła podbiegunowego, co zdradza, w jak ekstremalnych warunkach będą Państwo ćwiczyć swoje umiejętności jazdy. Brzmi poważnie, ale dla pasjonatów Porsche to czysta zabawa.

Zamknij

Najważniejsze informacje:

  • Porsche World Ice Show to trzy dni ćwiczeń w 10-osobowych grupach na torze zimowym pod okiem profesjonalnych instruktorów Porsche.
  • Zapewniamy przelot czarterowy z lotniska Warszawa Okęcie na lotnisko Kittilä w Finlandii.
  • Uczestnicy zostaną zakwaterowani w hotelu Levi Panorama.
  • Dodatkową atrakcją dla uczestników jest wycieczka na skuterach śnieżnych.
  • Cena udziału w Porsche Ice Experience wynosi 4 790 EUR i obejmuje pakiet uczestnictwa, loty czarterowe, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem, transport (do hotelu, na lotnisko i tor) oraz koszt wycieczki skuterami śnieżnymi.
Zobacz więcej