Porsche Financial Services

Finanse wpisane w Twoje potrzeby

Napisz e-mail Zadzwoń Zadzwoń

Porsche
Financial Services


Nie ograniczaj swoich marzeń o Porsche

Ponadczasowe rozwiązania, prestiż oraz urzeczywistnianie marzeń – to wszystko wyróżnia markę Porsche. Znosimy ograniczenia i pomagamy zaspokoić pragnienie jazdy symbolem motoryzacji – sportowym samochodem Porsche. Od ponad 25 lat oferujemy Klientom indywidualne rozwiązania, teraz również w sferze finansowania kupna idealnego auta.

Porsche Financial Services to nie tylko pełny zakres produktów finansowych. To również wsparcie opiekuna, który opracuje indywidualny plan finansowania zakupu. Pozwól sobie na komfort braku zmartwień i nowe Porsche.

Porsche
Exclusive Finance


Prawdziwa doskonałość powinna iść w parze z idealną ofertą finansowania. Program Porsche Exclusive Finance pozwoli na spektakularne osiągi w Twoim nowym Porsche, dzięki korzystnym ratom oraz opcji regularnej zmiany na kolejne nowe Porsche.

 Wyjątkowe zasady dla wyjątkowych ludzi 

Pakiety
ubezpieczeniowe


Samochody Porsche są synonimem prestiżu, elegancji i sportowych osiągów. Czym byłyby jednak te wartości bez poczucia bezpieczeństwa? Porsche Ubezpieczenia gwarantuje je na najwyższym poziomie, zapewniając przy tym równie wysoki standard obsługi. Bezkompromisowo, z wyjątkowo niską stawką ubezpieczenia już od 2,3% wartości auta w pierwszym roku.

Pakiety ubezpieczeniowe obejmują:
  • pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych zapewniający pełną ochronę w zakresie OC, Autocasco, Assistance oraz NNW;
  • promocyjną stawkę ubezpieczeniową w wysokości już od 2,3% wartości w pierwszym roku;
  • pełną wypłatę odszkodowania w przypadku kradzieży lub szkód częściowych;
  • samochód zastępczy do 14 dni w przypadku awarii i szkód częściowych oraz do 30 dni w przypadku szkód całkowitych i kradzieżowych;
  • minimum formalności związanych ze zgłoszeniem i likwidacją szkód.

Nasza współpraca z renomowanymi zakładami ubezpieczeń – TUiR Allianz Polska S.A. oraz STU Ergo Hestia S.A. sprawia, że mogą Państwo czuć się bezpiecznie.

Oferta przygotowana przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Szczegółowe warunki określone są w umowie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Porsche Macan
– może być w Twoim garażu naprawdę szybko


Ekskluzywny SUV stworzony z myślą o kierowcach, którzy cenią sportowe emocje i dużą przestrzeń. Z myślą o Naszych klientach powstała oferta leasingowa, dzięki której marzenia stają się rzeczywistością.

Cena brutto:
Cena netto:

Okres finansowania

Opłata wstępna

Roczny limit kilometrów

Rata miesięczna netto
Pod nazwą Porsche Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

 Sprawdź produkty 

Porsche Performance Leasing

To oferta dla osób, które nie chcą przeznaczać wszystkich środków finansowych na zakup pojazdu, ale chcą korzystać z luksusowego samochodu i nie szukają wysokich kosztów.

Zobacz więcej

Porsche Classic Leasing

To produkt dla osób, które cenią sobie przewidywalność kosztów związanych z pojazdami, szukają kosztów w krótkim okresie, a samochód traktują, jako narzędzie pracy.

Zobacz więcej
W celu uzyskania informacji finansowej skontaktuj się
z przedstawicielem Porsche Financial Services.*
Malwina Bednarek-Lewandowska

+48 785 558 166

Aleja Władysława Bartoszewskiego 15 93-341 | Łódź