Porsche Financial Services

Finanse wpisane w Twoje potrzeby

Napisz e-mail Zadzwoń Zadzwoń

Porsche
Financial Services


Dlaczego masz ograniczać swoje marzenia?

Nieskomplikowane. Osobiste. Uszyte na miarę. Dzięki tym przesłankom od ponad 20 lat oferujemy naszym Klientom indywidualne rozwiązania, aby mogli spełnić swoje marzenie o posiadaniu samochodu prawdziwie sportowego. Nawet w przyszłości naszym najważniejszym celem pozostanie mobilność – jej zapewnienie, doświadczenie i dalsze rozwijanie. W filozofii Porsche indywidualne podejście do każdego Klienta przekłada się także na instrumenty finansowe. W tej dziedzinie także znosimy stojące przed Tobą ograniczenia i otwieramy nowe perspektywy.

Porsche Financial Services dostarcza pełen zakres produktów finansowych dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Wspólnie z Opiekunami Klienta opracujemy dla Ciebie indywidualny plan finansowania zakupu Twojego nowego Porsche. Masz wolność wyboru i planowania.

Porsche
Exclusive Finance


Prawdziwa doskonałość powinna iść w parze z idealną ofertą finansowania. Program Porsche Exclusive Finance pozwoli na spektakularne osiągi w Twoim nowym Porsche, dzięki korzystnym ratom oraz opcji regularnej zmiany na kolejne nowe Porsche.

Wyjątkowe zasady dla wyjątkowych ludzi

Porsche
ubezpieczenia


Samochody Porsche są synonimem prestiżu, elegancji i sportowych osiągów. Czym byłyby jednak te wartości bez poczucia bezpieczeństwa? Porsche Ubezpieczenia gwarantuje je na najwyższym poziomie, zapewniając przy tym równie wysoki standard obsługi. Bezkompromisowo, z wyjątkowo niską stawką ubezpieczenia już od 2,3% wartości auta w pierwszym roku.

Pakiety ubezpieczeniowe obejmują:
  • pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych zapewniający pełną ochronę w zakresie OC, Autocasco, Assistance oraz NNW;
  • promocyjną stawkę ubezpieczeniową w wysokości już od 2% wartości w pierwszym roku;
  • pełną wypłatę odszkodowania w przypadku kradzieży lub szkód częściowych; samochód zastępczy do 14 dni w przypadku awarii i szkód częściowych oraz do 30 dni w przypadku szkód całkowitych i kradzieżowych;
  • minimum formalności związanych ze zgłoszeniem i likwidacją szkód.

Nasza współpraca z renomowanymi zakładami ubezpieczeń – TUiR Allianz Polska S.A. oraz STU Ergo Hestia S.A. sprawia, że mogą Państwo czuć się bezpiecznie.

Oferta przygotowana przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Szczegółowe warunki określone są w umowie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Porsche Macan
– może być w Twoim garażu naprawdę szybko


Ekskluzywny SUV stworzony z myślą o kierowcach, którzy cenią sportowe emocje i dużą przestrzeń. Z myślą o Naszych klientach powstała oferta leasingowa, dzięki której marzenia stają się rzeczywistością.

Cena brutto:
Cena netto:

Okres finansowania

Opłata wstępna

Roczny limit kilometrów

Rata miesięczna netto
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dostępność i warunki produktów mogą ulec zmianie. Warunki produktów określa umowa. Dotyczy samochodów z roku modelkowego 2018. Pod nazwą Porsche Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).
W celu uzyskania informacji finansowej skontaktuj się
z przedstawicielem Porsche Financial Services.*