HOME

Main navigation
Modele
Panamera

Jakość

Jesteśmy dumni z naszego personelu technicznego. Wiemy, że nikt nie zna samochodów Porsche tak jak nasi mechanicy. W ramach programu Porsche Approved każdy pojazd przechodzi proces drobiazgowego przygotowania do sprzedaży, to znaczy zostaje doprowadzony do stanu zgodności z rygorystycznymi normami w zakresie stanu mechaniki i nadwozia. Masz pewność, że Twój „nowy – używany” samochód z programu Porsche Approved przeszedł serwis i przygotowanie godne marki Porsche i spełnia takie normy, jakich po nas oczekujesz.

W programie Porsche Approved każdy pojazd przechodzi u nas dokładną kontrolę mechaniczną składającą się z 111 punktów, która gwarantuje jego całkowitą sprawność mechaniczną. Od układu ABS przez opony, wycieraczki po pasy bezpieczeństwa – żadna usterka ani zużyty element nie ujdzie wnikliwej uwagi naszych mechaników. Jeżeli jakakolwiek część wymaga wymiany, zostanie wymieniona – oczywiście zawsze i bez wyjątków na oryginalną część Porsche.

W razie potrzeby wykonamy pełen zakres czynności serwisowych, a nawet sprawdzimy sprawność wszystkich elementów instalacji elektrycznej. Zgodnie z tym, czego możesz oczekiwać od Porsche, nie poprzestaniemy na tym – Twój pojazd przejdzie również kompletną jazdę próbną i ostateczną kontrolę jakości.

Porsche Approved – Program certyfikowanych samochodów używanych - Quality

Jakość

Porsche Approved – Program certyfikowanych samochodów używanych - Porsche Approved Warranty

Ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved

Porsche Approved – Program certyfikowanych samochodów używanych - Assistance

Porsche Assistance