HOME

Main navigation
Modele
Panamera

Ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad nabyciem nowego Porsche, czy rozważasz używane Porsche Approved, które otrzymuje dodatkowe ubezpieczenie jako standard z założenia, czy chcesz dokupić dodatkową gwarancję dla swego obecnego Porsche, mamy dla Ciebie zawsze odpowiednią ofertę. Bo związki najlepiej buduje się na bazie zaufania. Program Porsche Approved to oferta doskonale dopasowana do Twojego Porsche, by nie trzeba było się niczym martwić.

Zgodnie z tym, czego od nas oczekujesz, zakres programu Porsche Approved jest na tym samym poziomie, jak gwarancja, jaką dajemy na nasze nowe samochody. Stuprocentowe Porsche. Oznacza to, że ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved jest ważne na całym świecie. Jest honorowane bez utrudnień przez każde Porsche Centrum w zakresie wszystkich komponentów oraz 100 proc. kosztów części i pracy serwisu. Korzystając z tego, nigdy nie spotykasz się z żądaniem dopłaty, a my po zawarciu polisy nigdy nie nakładamy ograniczeń przebiegu.Zależy nam na tym, aby ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved, tak samo, jak Twój samochód, symbolizowało niezawodność i zaufanie. Dlatego jednoznacznie oświadczamy, co i dlaczego nie wchodzi w jej zakres. Z wiekiem w Twoim Porsche mogą zachodzić pewne zmiany wizualne i akustyczne, nie mające wpływu na jego funkcjonalność (np. spękania skóry). Ponadto, niektóre części starzeją się i zużywają w sposób naturalny.

Dlatego Twoje Porsche ma przewidziane okresowe czynności serwisowe i konserwacyjne. Zmiany wizualne i akustyczne, starzenie się i zużycie części nie są usterkami i dlatego nie wchodzą w zakres programu. Poniżej podajemy typowe przykłady elementów, które zużywają się w naturalny sposób, w związku z czym nie ma możliwości objęcia ubezpieczeniem kosztów naprawy i ich wymiany na nowe.Porsche Approved – Program certyfikowanych samochodów używanych - Quality

Jakość

Porsche Approved – Program certyfikowanych samochodów używanych - Porsche Approved Warranty

Ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved

Porsche Approved – Program certyfikowanych samochodów używanych - Assistance

Porsche Assistance