Menu
Modele

Ekstremalna przyjemność z jazdy. Czyste emocje. Sporty zimowe w prawdziwym stylu Porsche.

Program Ice Experience zbudowany jest z programów, które pozwolą Ci stopniowo uczyć się jazdy w lodowych warunkach i podnosić swoje umiejętności. Przejdź od początkującego uczestnika do eksperta w jeździe na lodzie. Zapierające dech w piersiach tło dla pełnych adrenaliny aktywności za kierownicą Porsche stanowi zimowa kraina czarów. W imię pełnej kontroli nad samochodem, idealnych driftów i chwil niepohamowanej radości.

Dostępne programy:

Ice Performance | Koszt uczestnictwa: 6890 EUR netto (cena bez podatku)

Ice Force Pro | Koszt uczestnictwa: 9890 EUR netto (cena bez podatku)

Ice Force Pro Single Driver | Koszt uczestnictwa: 16890 EUR netto (cena bez podatku)

Cena nie zawiera kosztów lotu.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, skontaktuj się ze swoim Porsche Centrum.

Ice Performance. Opanuj pierwsze drifty po mistrzowsku, z chłodną głową.

Gotowi, aby zerwać z konwencjonalnymi ścieżkami i wyruszyć na czarny lód? Ice Performance to bilet wstępu do fascynującego świata sportów zimowych na 4 kołach. Przy wsparciu doświadczonych instruktorów Porsche nauczysz się tu driftować po śniegu i lodzie, okrążenie po okrążeniu. Oprócz podstaw teoretycznych w programie znajdują się zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i dynamiki jazdy gwarantujące mnóstwo przyjemności za kierownicą. Szkolenie składa się z wymagających odcinków oraz zajęć na torach zręcznościowych.

Termin: 12-16 marca 2024

Samochody dostępne w trakcie programu: 911 Turbo S, 911 Carrera 4 GTS, 911 Carrera GTS, Taycan GTS, Taycan Cross Turismo (do sekcji specjalnych)

Ice Force Pro. Osiągi i przyjemność z jazdy na ekstremalnym poziomie.

Format, który pozwala stawić czoła ekstremalnym zimowym warunkom na leśnych szlakach i długich torach sprawnościowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz samochód z silnikiem z tyłu, z napędem na tylne lub wszystkie koła, dowiesz się, jak bardzo różnią się poszczególne napędy i jak prowadzić odpowiedni model Porsche po zamarzniętej nawierzchni oraz utrzymywać kontrolę nad samochodem przy dużych prędkościach – nawet w ciemności. Instruktorzy Porsche zadbają o skuteczne doskonalenie umiejętności i imponujące osiągnięcia.

Termin: 11-16 marca 2024

Samochody dostępne w trakcie programu: 911 GT3, 911 Dakar, Taycan Cross Turismo (do sekcji specjalnych)

Ice Force Pro Single Driver.

To format bazujący na wszystkim, co najbardziej ekscytujące w Ice Force Pro. Jednak biorąc udział w tym programie, dołączasz do osobnej, ekskluzywnej grupy składającej się wyłącznie z pojedynczych kierowców. W tej grupie na każdego uczestnika przypada osobisty instruktor, który dostosowuje szkolenie do indywidualnych potrzeb kierowcy.

Termin: 11-16 marca 2024

Samochody dostępne w trakcie programu: 911 GT3, 911 Dakar, Taycan Cross Turismo (do sekcji specjalnych)

Porsche Driving Area Levi. Przyspieszaj z pasją.

Wymagające odcinki, długie tory i fantastyczne trasy przez gęste sosnowe lasy: witamy w granicach fizyki jazdy. W Porsche Driving Area Levi czekają ekscytujące wrażenia za kierownicą najlepszych samochodów sportowych na oblodzonych torach. Tutaj gromadzenie doświadczeń w ofensywnej jeździe staje się fascynującym wyzwaniem – na łącznej powierzchni 422 000 metrów kwadratowych, z dwiema sekcjami treningowymi (Area North, Area South) i różnymi poziomami trudności. Od stycznia do marca Porsche Driving Area Levi będzie wykorzystywane wyłącznie do realizacji zimowych programów Porsche Ice Experience. Ekstremalne warunki. Radość z jazdy pełna pozytywnych emocji. Mnóstwo akcji. Czy jest bardziej ekscytujący sposób na poznanie wyjątkowej przyrody Finlandii?

Oaza dobrego samopoczucia w Levi. Zdejmij nogę z gazu i odetchnij.

Zorza polarna, renifery i każda forma sportów zimowych: region otaczający Levi zawsze urzeka, zarówno powracających, jak i tych, którzy odwiedzają go po raz pierwszy. Podobnie jak Hotel Levi Panorama, zlokalizowany w pobliżu lotniska Kittilä, w idyllicznym miejscu bezpośrednio przy stoku narciarskim. Ten 4-gwiazdkowy hotel zachwyca widokami jak z albumu, pokojami w skandynawskim stylu, panoramiczną sauną i gondolą bezpośrednio do wioski.

W zależności od wybranej formy szkolenia na uczestników czekają też inne urzekające lokalizacje: Design Hotel Levi, hotele Levi Spirit i Levin Iglut – Golden Crown, SnowVillage oraz Arctic Sauna World.

Aby zagwarantować doskonały catering – z wyrafinowanymi przepisami, świeżo przygotowanymi daniami, starannie dobranymi składnikami i wysoką jakością obsługi, zatrudniliśmy wybitnego szefa kuchni Hansa Välimäkiego. To jedyny fiński restaurator, który za swoją pracę otrzymał dwie gwiazdki Michelin. Oprócz ogólnej koncepcji gastronomicznej Välimäki odpowiada również za jej perfekcyjną realizację aż po najdrobniejsze szczegóły, od wyboru menu po łączenie napojów. Wszystko w jednym celu: by zapewnić wyjątkowe doznania smakowe.