Menu
Modele

Praktyka czyni mistrza. Również w arktycznych warunkach.

Ice Experience i Ice Force to konsekwentnie powiązane poziomy szkoleń Porsche Ice Experience. Możesz wrzucić wyższy bieg, moduł po module. Na każdym poziomie czekają na Ciebie nowe treści i tematy szkoleniowe oraz kluczowe wyzwania i cele. Usiądź za kierownicą i wznieś się na wyżyny perfekcji prowadzenia, korzystając z profesjonalnego wsparcia naszych instruktorów.

Dostępne programy:

Ice Experience | Koszt uczestnictwa: 5690 EUR netto (cena bez podatku)
Ice Force | Koszt uczestnictwa: 7490 EUR netto (cena bez podatku)
Ice Force Pro | Koszt uczestnictwa: 8590 EUR netto (cena bez podatku)

Cena nie zawiera kosztów lotu.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem skontaktuj się ze swoim Porsche Centrum.

Ice Experience. Pełna koncentracja w ekstremalnych warunkach.

Niektórych uczuć po prostu nie da się opisać. To trzeba poczuć na własnej skórze! Tak jak pierwszy kontrolowany drift na śniegu i lodzie. Za kierownicą Porsche. Niezapomnianie, intensywne emocje. Właśnie to czeka na Ciebie na poziomie szkoleniowym Ice Experience. Na każdym zakręcie. Na gładkich jak lustro lodowych torach radość i dreszcz emocji będą Twoimi nieodłącznymi towarzyszami.

Zawsze pod ręką: doświadczeni instruktorzy Porsche. W przejrzysty i przyjazny sposób uczą bezpiecznej, sportowej jazdy na wymagających nawierzchniach. Poza teorią harmonogram obejmuje bezpieczeństwo i dynamikę, praktykę, a przede wszystkim przyjemność z jazdy. Nauczysz się wszystkich podstawowych technik driftu oraz prowadzenia pojazdu, dzięki którym manewrowanie Porsche na śniegu i lodzie będzie przygodą najwyższej klasy.

Na wymagających odcinkach poprzeczka jest stopniowo podnoszona wyżej i wyżej. To, czego się nauczyłeś, umiejętnie wprowadzisz w życie na pierwszych torach zręcznościowych. I poczujesz swoje własne postępy, na każdym zmrożonym łuku.

Oprócz przyjemności z jazdy czeka Cię również wycieczka na skuterze śnieżnym – ekskluzywna część programu szkoleniowego na poziomie Ice Experience.

Co najlepsze, po pomyślnym ukończeniu poziomu Ice Experience będziesz dobrze przygotowany do przejścia do następnego poziomu zimowego treningu – Ice Force.
Już czas zjechać z utartych szlaków.

Ice Force. Więcej czasu za kierownicą. I dodatkowa dawka adrenaliny.

Poziom szkolenia Ice Force wystawia Twoje umiejętności jazdy na torze lodowym na kolejną próbę – i stawia przed Tobą kolejne wyzwanie. Spędzisz tu jeszcze więcej czasu za kierownicą i będziesz pokonywać zróżnicowane sekcje oraz długie odcinki torów zręcznościowych. Cel: dalsze rozwijanie umiejętności motorycznych jako kierowcy. Aż do granic własnych możliwości.

Reakcje rąk i stóp to podstawa, gdy uczysz się prowadzić samochód za pomocą pedałów przyspieszenia oraz hamulca. I chcesz jak najlepiej wykorzystywać reakcje na zmianę obciążenia w celu bezpiecznego pokonywania zakrętów. Za kierownicą samochodu wyposażonego w opony z kolcami odkryjesz fascynujący potencjał przyspieszenia bocznego. Ponadto instruktorzy – w teorii i w praktyce – zapoznają Cię z różnymi modelami Porsche i podzielą się z Tobą swoją dogłębną wiedzą na temat fizyki jazdy oraz reakcji kierowcy.

Po trzech dniach pełnych adrenaliny masz gwarancję doskonałego przygotowania do zimy. A przy okazji będziesz gotowy na kolejny, najwyższy poziom treningu – Ice Force Pro.

Teraz wszystko zależy od Ciebie.

Ice Force Pro. Emocje, jakich jeszcze nie było.

Najwyższy poziom szkolenia z serii Ice Experience. Jeszcze więcej emocji i adrenalina mrożąca krew w żyłach. W ciągu 3 dni jazdy zmierzysz się z własnymi ograniczeniami, pokonasz niejedno wyzwanie i udoskonalisz swoją jazdę w ekstremalnych warunkach. A to wszystko w kameralnej grupie pod okiem wybitnych kierowców i doświadczonych instruktorów.

Czas trwania:
5 dni (3 dni jazdy)

Samochody:
– Porsche 911 Turbo S
– Porsche 911 GT3
– Porsche 718 Cayman GT4 z oponami o grubości do 4 mm z kolcami

Transfery zgodnie z programem:
Lotnisko Kittilä, Hotel Levi Panorama, Porsche Driving Area,
Area Levi (alternatywne przyloty i wyloty nie są wliczone w cenę)

Wymagania wstępne:
Ice Force (lub porównywalne szkolenie)

Założenia Ice Force Pro:
– Koncentracja na ekstremalnych sytuacjach podczas jazdy różnymi modelami Porsche
– Liczba uczestników: maksymalnie 40 osób (2 osoby w samochodzie)
– 2 instruktorów na grupę (po 5 aut)
– 4 noclegi ze śniadaniem
– 3 obiady, 4 kolacje

Ice Experience

Program obejmuje podstawowe zasady prowadzenia na śniegu i lodzie. Trzy dni jazdy.
Grupa 50 uczestników. Jeden instruktor i jeden opiekun. Dodatkowo opieka polskiego instruktora.
Gama modeli: Porsche 911 Carrera GTS, 911 Carrera 4 GTS, 911 Turbo S, Taycan Turbo S.
Ważne: może ulec zmianie.
Dodatkowa atrakcja w postaci wycieczki skuterami śnieżnymi.

Agenda programu Ice Experience

Przyjazd:
Przylot na lotnisko Kittila (KTT), zorganizowany transport do Hotelu Levi Panorama
Kolacja powitalna

Dzień szkoleniowy I:

Śniadanie w Porsche Lounge
Briefing dla uczestników
Przejazd do ośrodka szkoleniowego Porsche Experience oraz rozpoczęcie szkolenia
Kolacja

Dzień szkoleniowy II:

Śniadanie w Porsche Lounge
Program Ice Experience
Wyprawa skuterami śnieżnymi
Kolacja

Dzień szkoleniowy III:

Śniadanie w Porsche Lounge
Program Ice Experience
Kolacja pożegnalna z zespołem Porsche Experience

Wyjazd:

Śniadanie w Porsche Lounge
Wymeldowanie, przejazd na lotnisko oraz lot powrotny

Ważne: agenda może ulec zmianie.

Ice Force

Program obejmuje doskonalenie stylu jazdy na wymagających odcinkach toru. Trzy dni jazdy.
Grupa maksymalnie 40 uczestników. Dwóch instruktorów. Dodatkowo opieka polskiego instruktora.
Gama modeli: Porsche 911 Turbo S, Porsche Taycan Turbo S Cross Turismo & Sport Turismo.
Ważne: może ulec zmianie.

Agenda programu Ice Force

Przyjazd:

Przylot na lotnisko Kittila (KTT), zorganizowany transport do Hotelu Levi Panorama

Kolacja powitalna

Dzień szkoleniowy I:
Śniadanie w Porsche Lounge
Briefing dla uczestników
Przejazd do ośrodka szkoleniowego Porsche Experience oraz rozpoczęcie szkolenia Ice Force
Kolacja

Dzień szkoleniowy II:

Śniadanie w Porsche Lounge
Program Ice Force
Kolacja na torze z zespołem Porsche Experience

Dzień szkoleniowy III:

Śniadanie w Porsche Lounge
Program Ice Force
Kolacja pożegnalna z zespołem Porsche Experience

Wyjazd:

Śniadanie w Porsche Lounge
Wymeldowanie, przejazd na lotnisko oraz lot powrotny

Ważne: agenda może ulec zmianie.

Maksymalna przyjemność z jazdy. Daleko na północ.

Witamy w zimowym raju – na terenie Porsche Driving Area w Levi na północy Finlandii.

Malowniczo położony ośrodek, otoczony śnieżnym, leśnym krajobrazem, znajduje się w odległości około 1000 km od Helsinek. To miejsce, gdzie na nowo definiujemy sporty zimowe – i gdzie bije serce Porsche Ice Experience

Na specjalnie przygotowanych, pokrytych lodem torach nasi wykwalifikowani instruktorzy uczą sztuki sportowej jazdy w najtrudniejszych warunkach. Efekt: maksymalna przyjemność z jazdy za kierownicą Porsche podczas zaliczania kolejnych poziomów szkoleniowych. Skutki uboczne: ekscytacja. Wyzwania. I mnóstwo adrenaliny. Cel: pełna kontrola nad samochodem. A w tle lodowy krajobraz, którego widok zapiera dech w piersiach. Czas na wyzwanie, które pokaże Ci zupełnie nowe perspektywy. Siadaj za kierownicą i ciesz się jazdą!

Sporty zimowe w typowym stylu Porsche. Już od 1999 roku.

Intensywne wrażenia z jazdy i zdobywanie doświadczenia podczas treningów na śniegu i lodzie samochodami z gamy modeli Porsche. Czyste emocje, pasja i ekscytacja. To wszystko w oszałamiającej, naturalnej scenerii. Oto DNA Porsche Ice Experience.

Historia sukcesu naszych szkoleń na skutej lodem fińskiej ziemi rozpoczęła się w Rovaniemi, gdzie w 1999 roku odbył się pierwszy trening Porsche. 15 lat później, 170 km dalej na północ, ruszył ośrodek Porsche Driving Area w Levi. Od tamtej pory to wyjątkowe miejsce rok w rok zachwyca tysiące entuzjastów Porsche z całego świata.
Także na Ciebie czekają tu specjalnie przygotowane sekcje i tory zręcznościowe, zróżnicowane treści szkoleniowe, wymagające manewry omijania oraz ukierunkowane techniki hamowania i kontrolowanych driftów. Wszystko pod fachowym okiem doświadczonych instruktorów Porsche, w jednym celu – podniesienia Twoich kompetencji za kierownicą i wywindowania przyjemności z jazdy na zupełnie nowy poziom.

Trzy poziomy treningu: Ice Experience, Ice Force oraz Ice Force Pro, a także specjalne szkolenie Ice Cup, zostały dostosowane do indywidualnego poziomu umiejętności każdego uczestnika. Wszystko dla rozwijania techniki jazdy w skuteczny sposób. Sukces w nauce – gwarantowany.

Arktyczna kraina czarów o magicznym uroku.

Fascynująca zorza polarna, renifery, psy husky, niezliczone rzeki i jeziora pośród bezkresnej dziczy – plus szeroka gama sportów zimowych. Region wokół Levi ma wiele do zaoferowania. I wie, jak zaimponować na wiele sposobów.

Urocze miasteczko leży w odległości 170 km na północ od koła podbiegunowego i jest oddalone o ok. 20 km od regionalnego lotniska Kittilä. Ośrodek sportów zimowych Levi uchodzi za najpopularniejszy region narciarski w Finlandii i od lat jest miejscem rozgrywania Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Tuż obok jednego ze stoków znajduje się hotel Levi Panorama, z relaksującym widokiem na śnieżny krajobraz.

Niedaleko znajduje się także Porsche Driving Area – idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych na czterech kołach.

Poczuj radość z jazdy po lodzie wśród zapierającej dech w piersiach zimowej scenerii. Czekamy na Ciebie w Porsche Driving Area Levi.

Nieograniczona przestrzeń. Niezliczone drifty. Niepohamowana przyjemność z jazdy.

Porsche Driving Area Levi to serce Porsche Ice Experience. Rozległe tereny są wykorzystywane wyłącznie do realizacji wszechstronnych programów treningowych i zapewniają idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych na czterech kołach. W arktycznym otoczeniu dziewiczej natury. I zawsze w najlepszych rękach.

W zależności od wybranego programu szkoleniowego nauczysz się panowania nad samochodem na różnorodnych odcinkach i torach zręcznościowych. Oto idealne warunki do doskonalenia umiejętności jazdy na śniegu i lodzie pod fachową opieką – z niezwykłą precyzją.

W przypadku szkolenia na poziomach Ice Experience, Ice Force i Ice Force Pro dostępne są bazy Area North (strefa północna) i Area South (strefa południowa). Liczne sekcje – w tym padoki, okręgi, ósemki, owale, kwadraty – oferują optymalne warunki szkoleniowe, a poprzeczkę dodatkowo podnoszą wymagające tory zręcznościowe.

Naładuj akumulatory w doskonałej lokalizacji.

W ciągu dnia – napędzane adrenaliną sporty zimowe za kierownicą Porsche. A wieczorem – czysty relaks. Czterogwiazdkowy hotel Levi Panorama jest dogodnie zlokalizowany, tuż obok jednego ze stoków narciarskich, w odległości około 25 min od Porsche Driving Area Levi. Twój pokój jest urządzony w przytulnym skandynawskim stylu i oferuje wszystkie udogodnienia pozwalające odpocząć po ekscytującym dniu.

Wyjątkową atrakcja hotelu jest sauna na najwyższym piętrze. Możesz podziwiać stąd niezrównaną, zimową panoramę otoczenia. Również ośrodek narciarski Levi zaprasza do odpoczynku – działają tu restauracje, sklepy, kluby i bary. Co więcej, do ośrodka można dotrzeć w ciągu kilku minut, ekspresową gondolą wprost z hotelu.

Lodowata przyjemność z jazdy. Powyżej średniej.

„Standard” jest dla każdego. Ale możesz celować wyżej! Porsche Ice Experience w Levi w Finlandii w pełni rozwinie Twój potencjał jako kierowcy. W najtrudniejszych warunkach zbadasz granice dynamiki jazdy, doskonaląc swoje umiejętności za kierownicą wielu modeli Porsche – i zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Poznaj potężne sportowe auta z ich najlepszej strony. I naucz się nad nimi doskonale panować, na śniegu i lodzie.

Każdy z trzech kolejnych poziomów szkolenia jest skoncentrowany na bezpiecznej, a zarazem sportowej i pełnej adrenaliny jeździe w ekstremalnych warunkach – oraz na maksymalnym sukcesie w nauce. Programy obejmują precyzyjne hamowanie, podejmowanie działań mających na celu ominięcie przeszkody, a także kontrolowany drift. W zależności od poziomu szkolenia różnią się proporcje ćwiczeń i stopień trudności specjalnie przygotowanych odcinkowych torów treningowych i manewrowych. Dotyczy to również tematyki oraz celów poszczególnych programów.

Poziom szkolenia Ice Experience stanowi wprowadzenie do świata przyjemności z jazdy po lodzie. Nauczysz się tu podstaw pewnego prowadzenia samochodu i driftowania na gładkich jak lustro powierzchniach, korzystając z kompletnych sekcji testowych i odbywając pierwsze jazdy na wymagających torach zręcznościowych.

Kolejny krok nauki to poziom Ice Force. Doskonalisz tu swoją technikę prowadzenia samochodu na granicy fizyki jazdy, jeśli chodzi o reakcje na zmianę obciążenia i przyspieszenia poprzeczne. Poszczególne sekcje oraz długie tory wymagają Twojej niepodzielnej uwagi. I wszystkich Twoich umiejętności motorycznych.