Menu
Modele

Kontakt z nami

Porsche Polska
ul. Krańcowa 44
61-037 Poznań

Centrum Kontaktu Klienta:
800 800 911
616 610 911
contact@porsche.pl

Wyślij wiadomość bezpośrednio do dealera

  Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza Pana/Pani zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. oraz poprzez Pana/Pani wybór także dla wybranego Porsche Centrum [dane Dealera może Pan/Pani znaleźć na stronie – Porsche w Polsce] na skontaktowanie się z Panem/Panią w celu udzielenia odpowiedzi na pytania i przekazanie Panu/Pani szczegółów informacji, o które Pan/Pani pyta, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli Pan/Pani wyraża taką chęć lub kontakt zostanie nam przez Pana/Panią przekazany), mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej.
  Zobacz więcej informacji
  Nasze Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum oddzwoni do Pana/Pani, zweryfikuje Pana/Pani dane i potwierdzi Pana/Pani zainteresowanie uzyskaniem informacji. Pana/Pani zapytanie oraz dane zostaną przekazane wybranemu przez Pana/Panią Porsche Centrum celem obsługi Pana/Pani zapytania. Podanie Pana/Pani danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Pana/Pani zapytania.

  Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz Wybrane Porsche Centrum.

  W każdej chwili może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji informując konsultanta Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Pana/Pani zgody na obsługę tego zapytania).

  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

  Zachęcamy do wyrażenia zgody na otrzymywanie: ciekawych propozycji wydarzeń, specjalnych ofert na zakup samochodu, akcesoriów i części zamiennych, zaproszeń na przeglądy serwisowe oraz do brania udziału w badaniach satysfakcji klienta. Wyrażenie zgody sprawi, że będziecie mieć państwo możliwość wpływania na jakość naszych produktów i usług (marketing).

  W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie w/w informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu odpowiedzialnego za mnie Porsche Centrum * oraz wybranych spółek Porsche ** za pośrednictwem:

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:


  Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania swoich zgód poprzez formularz na www.vw-group.pl/pl/prywatność lub kontakt z VGP jako centralnym punktem kontaktowym *** lub z Odpowiedzialnym Porsche Centrum.
  * Odpowiedzialne Porsche Centrum – Wybrane na formularzu Porsche Centrum
  ** Wskazane spółki Porsche: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP – importer Porsche w Polsce), Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Central and Eastern Europe s.r.o., Porsche Smart Mobility GmbH
  *** Centralnym punktem kontaktowym w celu odwołania zgody lub uzyskania informacji dot. przetwarzania danych osobowych w związku ze zgodą i zapytań jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań (61-037) ul. Krańcowa 44, daneosobowe@vw-group.pl
  Czytaj więcej