Menu
Modele

Kontakt z Porsche Centrum Łódź

Porsche Centrum Łódź
Al. Bartoszewskiego 15
93-341 Łódź


  Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza Pana/Pani zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o. oraz poprzez Pana/Pani wybór także dla wybranego Porsche Centrum [dane Dealera może Pan/Pani znaleźć na stronie – Porsche w Polsce] (jako administratorów danych) na skontaktowanie się z Panem/Panią w celu udzielenia odpowiedzi na pytania i przekazanie Panu/Pani szczegółów informacji o produktach lub usługach, o które Pan/Pani pyta, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli Pan/Pani wyraża taką chęć lub kontakt zostanie nam przez Pana/Panią przekazany), w szczególności mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej.

  W razie wyrażenia zgody na marketing Pana/Pani administratorem danych osobowych jest wybrane Porsche Centrum [dane Dealera może Pan/Pani znaleźć na stronie – Porsche w Polsce ], Volkswagen Group Polska sp. z o.o., Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG oraz Porsche Sales & Marketplace GmbH (działający jako niezależni administratorzy), którzy mogą się z Panem/Panią kontaktować m.in. w celu oferowania Panu/Pani produktów i usług marki Porsche oraz akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych powiązanych z marką Porsche (marketing); w celu dobierania ofert produktów i usług marki Porsche oraz akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych, powiązanych z marką Porsche pod kątem Pana/Pani potrzeb, zainteresowania, profilu; w celu realizacji działań polegających na analizie i badaniu satysfakcji klienta, zainteresowania marką, produktami i usługami marki Porsche; w celach profilowania; w celach analitycznych i statystycznych, dokonywania rozliczeń wewnętrznych; w celu prowadzenia centralnej bazy klientów.

  Ma Pan/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, sprzeciwu i przenoszenia swoich danych.
  Zobacz więcej informacji

  Nasze Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum oddzwoni do Pana/Pani, zweryfikuje Pana/Pani dane i potwierdzi Pana/Pani zainteresowanie uzyskaniem informacji. Pana/Pani zapytanie oraz dane zostaną przekazane wybranemu przez Pana/Panią Porsche Centrum celem obsługi Pana/Pani zapytania. Podanie Pana/Pani danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Pana/Pani zapytania.

  W każdej chwili może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji informując konsultanta Centrum Informacji lub Wybrane Porsche Centrum o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Pana/Pani zgody na obsługę tego zapytania).

  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

  Zachęcamy do wyrażenia zgody na otrzymywanie ciekawych propozycji wydarzeń, specjalnych ofert na zakup samochodu, akcesoriów i części zamiennych, zaproszeń na przeglądy serwisowe oraz do brania udziału w badaniach satysfakcji klienta. Wyrażenie zgody sprawi, że będziecie mieć Państwo możliwość wpływania na jakość naszych produktów i usług (marketing).

  W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie w/w informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu odpowiedzialnego za mnie Porsche Centrum * oraz wybranych spółek Porsche ** za pośrednictwem:

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:


  Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania swoich zgód poprzez formularz na https://porsche.pl/formularz-cofniecia-zgod/ lub kontakt z VGP jako centralnym punktem kontaktowym *** lub z Odpowiedzialnym Porsche Centrum.
  * Odpowiedzialne Porsche Centrum – Wybrane na formularzu Porsche Centrum
  ** Wskazane spółki Porsche: Volkswagen Group Polska Sp. z o.o., Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Porsche Sales & Marketplace GmbH
  *** Centralnym punktem kontaktowym w celu odwołania zgody lub uzyskania informacji dot. przetwarzania danych osobowych w związku ze zgodą i zapytań jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań (61-037) ul. Krańcowa 44, daneosobowe@vw-group.pl

  Czytaj więcej