Menu
Modele

Porsche Parade

Porsche Parade 2022

Kolejna edycja Porsche Parade odbędzie się już w czerwcu 2022. Parada, która od 2018 roku jest częścią międzynarodowych obchodów Sportscar Together Day tym razem pozwoli odkryć wyjątkowe zakątki Podhala i Tatr. Tegorocznej edycji Sportscar Together Day towarzyszyć będzie rywalizacja w ramach rajdu na regularność. W czwartek, 23 czerwca 2022 ponad 100 załóg w samochodach Porsche wyruszy ze stolicy polskich Tatr, Zakopanego w stronę jeziora Szczyrbskiego po słowackiej stronie Tatr Wysokich, nad którym położony jest hotel Kempinski High Tatras będący finałowym punktem pierwszego dnia wyprawy. Trasa drugiego dnia dostarczy jeszcze więcej motoryzacyjnych przeżyć, niezapomnianych widoków i spotkań z podhalańską tradycją. W sobotę, 25 czerwca 2022 załogi wyruszą najpierw nad jezioro Czorsztyńskie, a następnie dotrą do mety, gdzie nastąpi rozstrzygnięcie 3-dniowej rywalizacji i nagrodzenie zwycięzców.
Więcej informacji porscheparade.pl.

Czytaj więcej

Porsche Parade 2021

Kolejna edycja Porsche Parade za nami. 20 sierpnia 2021r. grono pasjonatów marki Porsche wyruszyło z płyty Stadionu Narodowego w Warszawie, aby w atmosferze przejazdu pełnego motoryzacyjnych wyzwań wspólnie świętować Sportscar Together Day. Tegoroczna parada była ósmą edycją wydarzenia, po raz pierwszy odbywającą się po dwuletniej przerwie. Sto pojazdów marki Porsche pokonało trasę prowadzącą przez malownicze drogi centralnej Polski, Bory Tucholskie i zielone zakątki Kaszub. Start z PGE Narodowego uświetniła obecność modelu Carrera GT, a całość liczącą ponad 800 km odważnie pokonały zachwycające modele klasyczne i takie ikony motoryzacji jak 918 Spyder. Za nami trzy dni pełne motoryzacyjnych, kulinarnych i muzycznych doznań. Wszystkim obecnym dziękujemy za to, że tworzyliście Państwo to wydarzenie razem z nami. Relację z wydarzenia można obejrzeć na kanale YT Porsche Polska

Czytaj więcej

Porsche Parade 2020

Porsche Parade – Sportscar Together Day 2020 miało być ósmą edycją niesamowitego wydarzenia zrzeszającego fanów marki Porsche w Polsce. Ze względu na obecną sytuację i dbałość o Państwa zdrowie – zostaliśmy zmuszeni do odwołania tegorocznego wydarzenia.

Czytaj więcej

Porsche Parade 2019

Porsche Parade 2019 będzie już siódmą edycją corocznego wydarzenia skupiającego entuzjastów marki w Polsce. Miłośnicy samochodów ze Stuttgartu mają okazję do wspólnego przemierzania ciekawych tras w naszym kraju, odwiedzania wyjątkowych miejsc oraz tworzenia wyjątkowej społeczności fanów marki. Tegoroczne Porsche Parade planowane jest na weekend 7-9 czerwca.

Czytaj więcej

Porsche Parade 2018

8 czerwca, dokładnie 70 lat po uzyskaniu przez Porsche homologacji drogowej dla modelu 356, rozpoczęła się szósta już w Polsce parada Porsche. Tym razem Porsche Parade była elementem większej całości - międzynarodowego święta Porsche Sportscar Together Day, cyklu globalnych wydarzeń celebrujących 70-lecie pierwszego sportowego samochodu Porsche.

Czytaj więcej

Porsche Parade 2017

Osiągając szczyty technicznych możliwości, Porsche równolegle wyznaczało górne granice emocji, jakie osiągnąć można podczas jazdy samochodem. Odkryj te granice podczas wyjątkowej, piątej edycji Porsche Parade – odwiedzając pięć imponujących lokalizacji. W tym roku wrażenie piętrzyć będą się wraz z każdym pokonanym kilometrem. Ostatni odcinek to droga na sam szczyt: Karkonosze.

Czytaj więcej

Porsche Parade 2016

W ostatni weekend wakacji odbyło się Porsche Parade 2016 – ponad 100 samochodów przemierzyło Polskę, dostarczając kierowcom i przechodniom niezapomnianych wrażeń – a w połączeniu z idealną pogodą świetnie wpasowało się w zamysł wydarzenia typu gran turismo. Tegoroczna edycja wystartowała w stolicy, a zakończyła się na Mazurach. Hasło Porsche Parade 2016 – „Cud Natury – Cud Techniki” – korespondowało z miejscem wydarzenia oraz z technologicznym kunsztem, który prezentują samochody producenta ze Stuttgartu. Podczas Parady uczestnicy świętowali również 40. rocznicę dołączenia modeli Transaxle do rodziny samochodów Porsche.

Czytaj więcej

Porsche Parade 2015

W tym roku sprawiliśmy, że każdy z Was mógł poczuć się choć trochę jak w prawdziwym raju. PORSCHE PARADisE 2015 okazało się bowiem rajem dla zmysłów! 100 wspaniałych samochodów legendarnej marki, 600 kilometrów najlepszych polskich tras, tysiące wiernych fanów i jedyna taka przygoda, na którą co rok czeka się z zapartym tchem! W prawdziwym raju konie mechaniczne nie znają ograniczeń!

Czytaj więcej

Porsche Parade 2014

Trzy dni, trzy wyjątkowe miejsca. Jedno słowo: legenda. Legendarne samochody, legendarni goście. Legenda, którą tworzysz z każdym kilometrem. Porsche Polska miało zaszczyt zaprosić na wyjątkowe Porsche Parade 2014. Basowy pomruk potężnych silników od Radomia po Sopot, rockowy koncert na terenie stoczni gdańskiej i wspaniałe kursy ekstremalnej jazdy z legendą rajdów Krzysztofem Hołowczycem!

Czytaj więcej

Porsche Parade 2013

100 samochodów marki Porsche przemierzających ulice Warszawy, ponad 34 000 pokonanych kilometrów, tysiące litrów paliwa. Niezapomniane emocje dziesiątek uczestników i setek obserwatorów. Tak w skrócie wyglądało pierwsze w Polsce Porsche Parade.

Czytaj więcej