Menu
Modele

Porsche Approved – Program certyfikowanych samochodów używanych

W miarę upływu czasu tworzymy i gromadzimy wspomnienia. Wracamy w nich z radością do tego, co nas inspirowało, co dowiodło nam swej najwyższej wartości. Tak samo jest z Porsche. Każde Porsche jest projektowane jako produkt bezkompromisowej myśli technicznej i wykonane z zachowaniem najwyższej jakości, aby dostarczać czystej przyjemności z jazdy. Używane Porsche w programie Porsche Approved spełnia marzenie o tej przyjemności zgodnie z pierwotnym założeniem.

Zobowiązania związane z programem Porsche Approved oznaczają, że używane Porsche, które kupujesz, jest tak bliskie fabrycznego stanu, jak to tylko możliwe. Stosujemy wyłącznie oryginalne części Porsche i każdy samochód jest z maksymalną starannością przygotowywany przez naszych techników wyszkolonych przez ekspertów Porsche. Kupujesz więc stuprocentowe Porsche. Sprawdzamy dokładnie pochodzenie każdego samochodu, jego historię, zaś Porsche Approved i Porsche Assistance dają kompletne poczucie bezpieczeństwa i absolutną pewność jakości.

Nabycie używanego samochodu w programie Porsche Approved nie oznacza, że Twoje marzenia zostaną przekreślone. Przeciwnie. Jesteśmy tak pewni naszych najwyższych standardów, że dajemy im swoją nazwę: Porsche Approved.

Nasze zobowiązania w programie Porsche Approved:

  • Co najmniej 12 miesięcy ubezpieczenia kosztów naprawy Porsche Approved i Porsche Assistance
  • Samochód spełnia standardy przygotowawcze Porsche
  • Każdy pojazd jest sprawdzany według naszej listy 111 punktów kontrolnych
  • Wszystkie czynności wykonuje personel techniczny Porsche
  • W samochodzie montowane są wyłącznie oryginalne części Porsche

Jakość

Jesteśmy dumni z naszego personelu technicznego. Wiemy, że nikt nie zna samochodów Porsche tak jak nasi mechanicy. W ramach programu Porsche Approved każdy pojazd przechodzi proces drobiazgowego przygotowania do sprzedaży, to znaczy zostaje doprowadzony do stanu zgodności z rygorystycznymi normami w zakresie stanu mechaniki i nadwozia. Masz pewność, że Twój „nowy – używany” samochód z programu Porsche Approved przeszedł serwis i przygotowanie godne marki Porsche i spełnia takie normy, jakich po nas oczekujesz.

W programie Porsche Approved każdy pojazd przechodzi u nas dokładną kontrolę mechaniczną składającą się z 111 punktów, która gwarantuje jego całkowitą sprawność mechaniczną. Od układu ABS przez opony, wycieraczki po pasy bezpieczeństwa – żadna usterka ani zużyty element nie ujdzie wnikliwej uwagi naszych mechaników. Jeżeli jakakolwiek część wymaga wymiany, zostanie wymieniona – oczywiście zawsze i bez wyjątków na oryginalną część Porsche.

W razie potrzeby wykonamy pełen zakres czynności serwisowych, a nawet sprawdzimy sprawność wszystkich elementów instalacji elektrycznej. Zgodnie z tym, czego możesz oczekiwać od Porsche, nie poprzestaniemy na tym – Twój pojazd przejdzie również kompletną jazdę próbną i ostateczną kontrolę jakości.

Ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad nabyciem nowego Porsche, czy rozważasz używane Porsche Approved, które otrzymuje dodatkowe ubezpieczenie jako standard z założenia, czy chcesz dokupić dodatkową gwarancję dla swego obecnego Porsche, mamy dla Ciebie zawsze odpowiednią ofertę. Bo związki najlepiej buduje się na bazie zaufania. Program Porsche Approved to oferta doskonale dopasowana do Twojego Porsche, by nie trzeba było się niczym martwić.

Zgodnie z tym, czego od nas oczekujesz, zakres programu Porsche Approved jest na tym samym poziomie, jak gwarancja, jaką dajemy na nasze nowe samochody. Stuprocentowe Porsche. Oznacza to, że ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved jest ważne na całym świecie. Jest honorowane bez utrudnień przez każde Porsche Centrum w zakresie wszystkich komponentów oraz 100 proc. kosztów części i pracy serwisu. Korzystając z tego, nigdy nie spotykasz się z żądaniem dopłaty, a my po zawarciu polisy nigdy nie nakładamy ograniczeń przebiegu.

Zależy nam na tym, aby ubezpieczenie kosztów naprawy Porsche Approved, tak samo, jak Twój samochód, symbolizowało niezawodność i zaufanie. Dlatego jednoznacznie oświadczamy, co i dlaczego nie wchodzi w jej zakres. Z wiekiem w Twoim Porsche mogą zachodzić pewne zmiany wizualne i akustyczne, nie mające wpływu na jego funkcjonalność (np. spękania skóry). Ponadto, niektóre części starzeją się i zużywają w sposób naturalny.

Dlatego Twoje Porsche ma przewidziane okresowe czynności serwisowe i konserwacyjne. Zmiany wizualne i akustyczne, starzenie się i zużycie części nie są usterkami i dlatego nie wchodzą w zakres programu. Poniżej podajemy typowe przykłady elementów, które zużywają się w naturalny sposób, w związku z czym nie ma możliwości objęcia ubezpieczeniem kosztów naprawy i ich wymiany na nowe.

Porsche Assistance

Wszystkie samochody z programu Porsche Approved objęte sa programem Porsche Assistance.Pomoc drogowa Porsche zapewnia Ci na terenie Twojego kraju wszechstronne wsparcie w mało prawdopodobnym przypadku awarii samochodu. Nasz zespół obsługi klienta, zaangażowany w pomoc klientom Porsche, dostępny jest przez cały rok. Centrala wybierze najodpowiedniejszą formę pomocy i dopilnuje wysłania jej do Ciebie. Pomoc obejmie transport i zakwaterowanie zgodne z Twoimi potrzebami. Jeżeli konieczne będzie zabranie Twojego samochodu do naprawy, pomoc zorganizuje dla Ciebie pojazd zastępczy.

Podsumowując:

  • Pomoc w razie defektu – w domu, w miejscu pracy lub w podróży.
  • W razie braku możliwości naprawy pojazdu na miejscu – zapewnienie dalszej podróży i/lub zakwaterowania oraz transport Twojego Porsche do Porsche Centrum.
  • Bezpieczne przechowanie Twojego pojazdu, jeżeli wymaga on naprawy.
  • Wynajęcie samochodu zastępczego segmentu premium na czas naprawy Twojego Porsche.